ZAJÍMAVÁ KNIŽNÍ NOVINKA

Inzerát z rubriky Různé. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
„Kniha ‚Na Počátku byla Matka‘ je prvním dílem trilogie o hledání podstaty našeho života. Mnoho z nás si klade otázku: Proč se to všechno děje? Jaká je moje úloha v tomto dění? Mohu já, jako jednotlivec, něco v tomto běhu změnit? Co je důležité a co nikoliv? - Je mnoho podobných otázek, které nás napadají.
A hledáme odpovědi - u přátel, filosofů, učenců, šamanů, Boha. Tolik bychom si přáli vědět, která z nich je ta správná a zda nás dovede k tomu, po čem toužíme - Lásce, radosti, spokojenosti, klidu a pohodě, bezstarostnosti a dostatku všeho, co potřebujeme k životu ve zdraví a harmonii se všemi a vším kolem. Neboť tak jsme kdysi dávno, v samém Počátku vesmíru, žili.
Jenže přišla tma a s ní síly, jež usilují o naprostý opak toho, co milujeme. Naše světlo bylo zastíněno a my jen stěží hledáme správnou cestu. Neboť tápeme-li, a to nejen ve tmě, špatně se orientujeme.
Souhlasím s názorem, že letošní rok bude opravdu důležitý. Nikoliv koncem existence naší planety – tak jednoduché to mít nebudeme - ale tím, jak se dokážeme orientovat na životních křižovatkách a jakou volbu na nich každý z nás učiní.“
13.8.2012, Pondělí, 19:40
Jméno: Daniel Ferreira
 

Odpověď na inzerát

Vaše jméno:
Váš email:
Text:
Anti-spamová kontrola, zapište do políčka níže číslici čtyři
 
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy