Mgr. Helena Erdélyiová - agentura ERDELINE

Inzerát z rubriky Různé. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
Agentura nabízející kompletní služby v oblasti propagace zdravého životního stylu:
Pořádání tiskových konferencí
Příprava a realizace reklamních kampaní (kompletní zpracování a umístění inzerce v médiích a lékárenské síti)
Organizování výstav, konferencí a seminářů
Promotion akce
Marketing – poradenství
Pořádání firemních večírků

Jsme malá agentura, která nabízí kompletní služby v oblasti propagace zdravého životního stylu. Naší filozofií je individuální přístup ke všem zákazníkům včetně malých firem, které jsou jinak velkými agenturami opomíjeny.

Máme dlouholeté zkušenosti z oblasti managamentu, veškerých druhů reklamy a výroby časopisů a knih zabývajících se zdravím a také s pořádáním výstav, konferencí a seminářů na téma zdraví, životní styl a esoterika.

Na základě vašich požadavků jsme schopni připravit reklamní kampaň zahrnující mimo jiné vytipování vhodných médií, přípravu inzerce, zpracování PR článků ve spolupráci s fundovanými odborníky, zorganizování tiskové konference a zpracování tiskových podkladů pro novináře atd. Na podporu produktů provádíme promotion akce v lékárnách, supermarketech. Vaše letáky jsme schopni umístit nejen do všech lékáren v ČR, ale i do veřejných prostor vybraných lékařských pracovišť a lázeňských domů. Pomůžeme při vytipování výstav i s jejich realizací. Dle vašich požadavků zorganizujeme seminář, kurz či odbornou konferenci. Vaši firmu zviditelníme i prostřednictvím webových stránek.

19.10.2012, Pátek, 21:39
Jméno: Helena Erdélyiová

Odpověď na inzerát

Vaše jméno:
Váš email:
Text:
Anti-spamová kontrola, zapište do políčka níže číslici čtyři
 
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy