Celostní přístup na Vaší cestě k pohodě a harmonii - skrze tělo i duši

Inzerát z rubriky Individuální sezení. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
Máte pocit že se Vám v životě dejí věci, nebo se opakují situace ve kterých se necítíte dobře a nevíte si rady? Nebo jste se octli na křižovatce svého života a nevíte kudy a jak dál ?

Ráda se s Vámi setkám a spolu se podiváme proč tomu tak je.
Může se jednat o různé oblasti života - láska, vztahy, partnerství, neschopnost vést uspokojivý sexuální život, práce, postoje k sobě, ke světu, k životu.

Budeme si spolu povídat, hledat příčiny proč se Vám tyto věci dejí, a hledat řešení, aby jste se s nimi mohli vypořádat.
Sezení probíhají individuálně. Vždy se nechám inspirovat a vést tím, s čím právě přicházíte.
Pracuji ve vice rovinách - s bolestí a zraněními v oblasti emocí a srdce, a s bolestí a zraněními v oblasti sexuality
Někdy je to na úrovni těla skrze dotekovou terapii, jindy v rovině emoční skrze práci s emocemi , nebo i v úrovni energetické s pomocí energie Shamballa a Ra sheeba .

V jednom sezení můžeme propojit všechny tři úrovně, nebo pracovat na každé zvlášť.

Na tělesné úrovni pracuji ráda s dotykem. Je to úžasný nástroj léčení i uvolnění. Dotyk dokáže uvolnit i staré bloky, které pochází často z úrovně emoční.

V emoční rovině používám při sezení vícero metod: individuální konstelace voice dialogue, auditung, metodu ve stylu Cesta dle Brandon Bays, práci s vnitřním dítětem, vnitřním mužem, vnitřní ženou.

U všech metod, se kterými pracuji jsem prošla výcviky u skušených a renomovaných lektorů.

Pro moji práci se staly inspirací též knihy od autorů Louis Hay, Valerije Sinelnikova, Carolyn Myss, nebo Rhondy Bhyrne.

Věřím, že všichni máme v sobě sílu i nástroje k tomu, aby náš život a cesta skrze něj mohly plynout v pokoji a harmonii. A někdy stačí informace, abychom se na této cestě mohli pohnout dál. Budu ráda když se spolu setkáme, a Vy si z našeho setkání odnesete to, co ke své pohodě a harmonii právě potřebujete.

Teším sa na setkání.
Silvia
3.6.2012, Neděle, 00:24
Jméno: Silvia Kuráková
 

Odpověď na inzerát

Vaše jméno:
Váš email:
Text:
Anti-spamová kontrola, zapište do políčka níže číslici čtyři
 
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy