Neděle
19
srpna

Letní konstelace v Pardubicích
Šárka Rusnáková

Letní konstelace v Pardubicích

Intenzivní konstelační seminář v menším kruhu (cca 10 lidí) tvořený vašimi tématy. Tedy to, co chcete řešit: vztahy, děti, práci, podporu psychiky i zdraví či otěhotnění, finance, osobní rozvoj, odblokovat nějaký problém, který se vám třeba roky nedaří, podívat se, proč vám do cesty vstupují stejní muži nebo podobné překážky...
Konstelace umí udělat náhled na Vaši situaci, aniž byste o ní museli podrobně referovat, vrhat se do hlubokých emočních stavů. A ukázat jejich řešení ve smyslu práce na úrovni nevědomí, kde se právě pracuje, a odkud vzejde změna.
Konstelace pracují i s tématy, které nejsou vaše, ale nesete si je v podobě něčeho jako genetický kód od vašich předků - například špatné zkušenosti s muži-ženami, škodlivá rodinná přesvědčení ve smyslu, že peníze kazí charakter nebo že otěhotnět je smrtelně nebezpečné (porody takové bývaly). I to dokáží konstelace rozkódovat a v té správné rovině narovnat.
Zkuste přijít na seminář konstelací, nemusíte si ani pro začátek stavět svoji vlastní, i konstelace druhých dokáží i v našich životech začít pozitivní změnu. Konstelace jsou velmi zajímavá metoda a i pro mě po těch spoustě let velmi překvapivá. Velmi ráda vám ji zprostředkuji, pokud se obáváte, klidně zavolejte, můžeme si o tom předem promluvit.
Těším se na vás i naši společnou práci
Šárka, tel: 608 878 377
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 dny
Lektor:
Šárka Rusnáková
Akci pořádá:
Šárka Rusnáková
Místo konání:
studio Yogalab, Pardubice, Labská 377 (naproti Automatických , Nové krásné a mé spřátelené jógové studio Yogalab:-)
Cena: 690 Kč
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Šárka Rusnáková
Tel.: 608 878 377
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy