Úterý
13
listopadu

SMÍŘENÍ - vykroč k lásce, úspěchu i zdraví
Marcela Peskova

SMÍŘENÍ - vykroč k lásce, úspěchu i zdraví

Chtěli byste se cítit víc milováni? Nebo pokročit na cestě k uzdravení své nemoci? Či odstranit překážky k úspěchu? Přijďte objevit souvislost mezi křivdami z minulosti a svými vztahy, zdravím i prosperitou! Přijďte udělat praktické kroky ke smíření a otevřít dveře životní energii.

Smířit se s událostmi, které se nám v životě staly a které nás negativně poznamenali, stejně jako odpustit sami sobě, když jsme nezvládli své negativní emoce a vybili si zlost a frustraci na slabších...je zásadním předpokladem nejen pro živé a šťastné vztahy, ale stejně i pro zdraví a úspěch v jakékoli oblasti našeho života.

Přijetí - odpuštění - začíná v první řadě pochopením, že je to jediná cesta, jak dát pozastavenou životní energii opět do pohybu. Jak se znovu dostat do proudu života, radosti a vitality.

Uzdravení vnitřních zranění tak před námi stojí jako výzva - pustíme se minulosti (od-pustíme) nebo jí budeme dál odmítat a tak se jí nevědomky držet?

Přijďte porozumět, proč se ve vašem životě stalo, co vás tíží, a proměnit bolest v lásku, křivdy v požehnání a smutek v moudrost.

Na semináři se dozvíte:

proč nám jde odpouštění jako "psovi pastva"
jaké má odpuštění (přijetí) stadia a proč je nejde obvykle jen tak přeskočit
co je potřeba k úplnému a tím pádem trvalému opuštění starých křivd
Setkání vám ukáže cestu jak:

projít stádiem vzdoru
uvolnit potlačenou bolest a znovu ucítit lásku ve svém srdci
se spojit s radostí a životním elánem

SEMINÁŘ JE PROVÁZEN RODINNÝMI KONSTELACEMI a díky této metodě nabízí širší pohled na náš život a jeho souvislosti. Konstelace odhalují skryté vlivy, které stojí v pozadí našeho jednání a osvětlují, proč jednáme, jak jednáme. Jsou jedním z velmi účinných prostředků na cestě k vnitřní svobodě a lásce bez podmínek.

Zpětná vazba účastnice semináře:
Včerejšek mi hodně dal! Otevřelo se mi větší pochopení mojí mámy a některých jejích projevů, které jsme my děti ještě neuměly přečíst. Ukázala se mi širší perspektiva a souvislosti našeho rodinného nastavení, a toho, jak fungují moje sestry.
Člověk ty těžké příběhy ze svojí rodiny bere tak nějak automaticky, a vlastně jako něco "normálního", protože o nich ví, a Xkrát o nich slyšel od rodičů a příbuzných. Jenže vědět o nich, a skutečně je VIDĚT, je diametrálně odlišné.
Děkuji za úlevu, kterou mi to přineslo.

S sebou pití v uzavíratelné láhvi.
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 29 dnů
Lektor:
Marcela Peskova
Akci pořádá:
Místo konání:
Maitrea, Týnská ulička 6,
Cena: 350 Kč při platbě do 8.12., později 400 Kč
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Marcela Pešková
Tel.: 728 824 289
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy