?
-----

Novinka- VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ- program akreditovaný MŠMT.
Tereza Dewald, EPC, Ing. Veronika Lencová MBA, Mgr. Šárka Kuthanová

Novinka- VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ- program akreditovaný MŠMT.

VEČERNÍ ŠKOLA CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ je vysoce kvalitní komplexní program pro vzdělávání v koučinku určený všem kdo se chtějí v průběhu svého rozvoje v koučovacích dovednostech seznámit s mnohostí stylů které koučovací procesy nabízejí. Autorka programu p. Tereza Dewald , EPC ve VEČERNÍ ŠKOLE CELOSTNÍHO KOUČOVÁNÍ propojuje velmi tvořivým způsobem různé koučovací styly a směry v jeden celek. Know-how je bohaté na teoretické základy, případové studie, praktický nácvik, skupinové i individuální plnění úkolů a zpětnou vazbu.

Celý program je postaven na nejnovějších poznatcích moderních neurověd, psychologie úspěchu, systemického přístupu a otvírá nové dimenze koučování obohacené o spirituální rozměr, který je postaven na vědeckých základech z oblasti metafyziky , kvantové fyziky a celostní evoluční biologie, znalosti fungování lidského mozku a klasického neuroleadershipu, propojitelného s každodenními osvědčenými manažerskými procesy.

Jeho autorka Tereza Dewald čerpá z vlastních bohatých zkušeností koučky a trenérky, kde se při své práci opírá o znalosti svých učitelů - R. Dilts, John Whitmore, Deepak Chopra a Marilyn Atkinson.
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Lektor:
Tereza Dewald, EPC, Ing. Veronika Lencová MBA, Mgr. Šárka Kuthanová
Akci pořádá:
Coachingworld
Místo konání:
Praha 1,
Cena:
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Tereza Dewald
Tel.: +420 605 551 115
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy