Pátek
17
března

Seminář Umění mluvit - Jak mluvit, aby mi ostatní rozuměli

Seminář Umění mluvit - Jak mluvit, aby mi ostatní rozuměli

Kdo jsem a co chci říci světu? Jak mluvit, aby mě ostatní viděli, slyšeli a rozuměli mi? Seznámíte se se základy vnitřní i vnější techniky komunikace a řeči zábavnou cestou her a cvičení spojujících hereckou techniku s vnitřní duchovní prací.

"Pokud chceš, aby se ti splnilo přání, musíš jej nejdříve vyslovit."

Řeč jako nástroj našeho sebevyjádření, komunikace a seberealizace. Praktické zasvěcení do umění řeči a pravdivého sebevyjádření.

Je pro mě důležité sebevyjádření? Rozumějí mi ostatní? Umím se srozumitelně a jasně vyjadřovat? Vím, co chci říci? Vím, jak to říci? Jak být přirozený a přesvědčivý zároveň? Využívám vhodně tělo jako svůj vyjadřovací nástroj? Umím si poradit s trémou? Umím si vzít slovo, získat si pozornost v zaměstnání, doma, ve společnosti?

Pokud si kladete tyto otázky, pak je seminář UMĚNÍ MLUVIT právě pro vás!

S sebou pohodlné oblečení a obuv umožňující volný pohyb, zápisník a tužku.

Lektorka: Eva Elxa
Cena:
lektorné 3.600 (absolventi mých kurzů a seminářů 2.600) + ubytování a strava 960-1360 (podle typu ubytování)
Přihlášky a informace: eva.elxa@email.cz, tel: +420 603 245 362
Místo na semináři je Vám garantováno po přijetí lektorného na účet. Kapacita skupiny je 15 lidí. Rezervujte si své místo včas.

Co o semináři napsaly jeho absolventi:
Seminář „Umění mluvit - Jak mluvit, aby mě ostatní viděli, slyšeli a rozuměli mi“ byl pro mě jedinečný a úžasný. Zvednout se ze židle, předstoupit před ostatní, říci svému okolí přesně tolik slov, kolik je třeba. To pro mě dříve nebylo vůbec jednoduché. Eva mi ukázala cestu, jak být při vystupování na veřejnosti sama se sebou spokojená. Děkuji mnohokrát a těším se na další inspirativní setkání. Jana Hájková

Setkání s Evou, ať už v osobním životě nebo během semináře, je pro mě vždy velkým zážitkem. Měla jsem možnost zažít práci Evy během individulnich hodin rétoriky i během semináře ve větší skupině. Nicméně energie se kterou Eva pracuje je vždy stejně uchvacujicí, podnětná a pro mě zároveň i terapeutická, protože se zde nepracuje jen s hlasem a tělem, ale vlastně s celým bytim. Je zde třeba otevření se a vnitřní práce a velmi oceňuji schopnost Evy vytvořit bezpečné prostředí, kde se lidé nebojí otevřít. G. Salingerová

...Odnesla jsem si opravdu silný zážitek, který mě energeticky hodně doplnil. Řeč je opravdu duchem našeho těla a já si včera o to víc uvědomila, jak jsou vnitřní techniky rétoriky silné a jak mám velké rezervy v tom tento nástroj používat. Odnáším si hlavně důležitost té "esence jedinečnosti", o které Eva mluvila, "zrcadlení" postoje a dech coby výměnu energie s okolím (do teď jsem se na dech dívadla hodně jako na vnější techniku a oporu řeči).
P. Roulová
Chcete o mně vědět více? Podívejte se na mé webové strány
www.evaelxa.com.
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Další termíny:


Lektor:
Akci pořádá:
Eva Elxa
Místo konání:
Ekocentrum Loutí, Loutí 4, Rabyně
Cena: 4960CZK
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Eva Elxa - Dosedělová
Tel.: +420 603 245 362
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy