Sobota
9
prosince

Maitri dýchání "Dech Adventu"

Maitri dýchání "Dech Adventu"

Srdečně Vás zveme na Pražské zimní dýchání v adventním čase. Maitri dýchání je jedním z druhů sebezkušenostní práce s dechem. Pracuje s ním velmi jemným a laskavým způsobem. Slovo „Maitri“ pochází ze Sanskrtu a znamená „vlídnost, či milující laskavost k sobě i druhým“. Technika „Maitri dýchání“ funguje na podobných principech, jako holotropní dýchání a v začátcích vznikala na základě spolupráce s jeho zakladateli. Stejně, jako u holotropního dýchání se v „Maitri dýchání“ pracuje s evokativní hudbou a s terapeutickou prací s tělem v bezpečném prostoru.
„Maitri dýchání“ je koncipováno více jako rituál, který obsahuje také práci s velmi jemnou energií těla, světlem, hudebními nástroji a vůněmi různých bylin. Pomáhá rozvíjet sebeléčivé schopnosti našeho organismu na tělové, emoční i spirituální rovině. Jsme velice potěšeni, že Vám můžeme tento druh práce nabídnout a prodýchávat se společně Adventním časem. Workshop bude zakončen pro ty, kdo budou mít zájem, kruhovým Sakrálním tancem s vánoční tématikou.

Proces Maitri dýchání je kombinací prohloubeného intenzivního dýchání, evokativní hudby, doteku a dalších prvků, jejichž synergie v nás probouzí léčivé procesy. Můžeme se potkat s tím, co je právě přítomné v našich tělech, emocích a myšlenkách, ale i s tím, co je skryté v paměti našeho těla a nevědomí (období porodu, rané dětství další životní fáze). Objevují se i zkušenosti, jež přesahují naše běžné vnímání (transpersonální oblast).
Díky kontaktu s těmito vnitřními procesy se otevírají možnosti osobní transformace, jež se dotýkají každého aspektu naší identity – Maitri pracuje s neverbální, tělově-emoční pamětí, energeticky nás pročišťuje a uvolňuje na velmi hluboké úrovni, což může vést k léčení fyzických i psychických traumat.
Maitri Breathwork™ bylo rozvinuté v 80. letech ve Spojených státech Jyoti (Jeneane Prevatt) indiánského původu a Russellem Parkem. Je jednou z variant sebezkušenostní práce s dechem (jakou je např. známé holotropní dýchání Stanislava Grofa).
Každý účastník projde předběžným pohovorem. Bližší informace o tom, co s sebou a poučení o přípravě na tento sebezkušenostní workshop dostanou přihlášení účastníci emailem.

Kdo procesem provází: Kateřina Erlebachová terapeutka se zaměřením na práci s tělem a dechem. Dále: co - asistenti: PhDr. Bibi Hubálková, Ing. Hanka Havlová, a v případě potřeby další členové teamu Maitri Dýchání.

Kontakt: moznostimozna@seznam.cz , 723 326 388
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 15 dnů
Lektor:
Akci pořádá:
Kateřina Erlebachová
Místo konání:
POHLED PRACOVIŠTĚ, LETOHRADSKÁ 16, PRAHA – LETNÁ , POHLED PRACOVIŠTĚ, LETOHRADSKÁ 16, PRAHA – LETNÁ, (v blízkosti Strossmayerova nám., tramvaj č. 1, 8, 25, 26 - zastávka „Kamenická“). Počet míst je omezen.
Cena: 2000 kč
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Kateřina Erlebachová
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy