?
-----

Kraniosakrální biodynamická terapie pro dospělé i děti, thajská tradiční masáž a akupresura
Lenka

Kraniosakrální biodynamická terapie pro dospělé i děti, thajská tradiční masáž a akupresura

Nabízím terapie v biodynamické kraniosakrální terapii a v thajské tradiční masáži a akupresuře. Obě tyto terapie jsem studovala ve Velké Británii a v Thajsku pod vedením světoznámých učitelů.

Kraniosakrální terapie

V této terapii se pracuje s uvolněním a znovunastolením vitality, Dechu života, prány či životní energie. Tato energie zodpovídá za zdraví a energii v našem těle.
Z kraniosakrální terapie mohou mít užitek téměř všichni lidé a může pomoci ve většině zdravotních problémů od bolesti až k chronickým zdravotním problémům. Je vhodná pro klienty každého věku od novorozených dětí po starší pacienty. Kraniosakrální terapie je například velmi účinná v práci s porodními traumaty u dětí.

Thajská tradiční masáž

V jedinečném způsobu práce thajská masáž využívá prvky akupresury, jógy, fyzioterapie, meditace, energetického léčení, chiropraxe a ajurvédy.
Thajská tradiční masáž je holistickou terapií, kde je člověk léčen jako celek mentálního, emociálního, fyzického a spirituálního těla. Tyto jednotlivé aspekty mohou být ovlivňovány vzájemně právě masáží a mohou pomoci znovaktivovat proudící energii v těle a léčit například problémy pohybového aparátu.

Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Lektor:
Lenka
Místo konání:
Praha , Nabízím terapie v biodynamické kraniosakrální terapii pro dospělé a děti, v thajské tradiční masáži a thajské akupresuře.


Cena:
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Lendula
Tel.: 774323883
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy