?
-----

USUI REIKI - ZASVĚCENÍ NA DÁLKU, BEZ FYZICKÉHO KONTAKTU
Mgr.Martin Ronge

USUI REIKI - ZASVĚCENÍ NA DÁLKU, BEZ FYZICKÉHO KONTAKTU

CHCETE-LI PRACOVAT NA SVÉM UZDRAVENÍ, POZITIVNÍ ZMĚNĚ SVÉHO ŽIVOTA, JE MOŽNÉ S VÝHODOU POUŽÍT REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍHO LÉČENÍ.

ZASVĚCENÍ MŮŽETE ABSOLVOVAT FYZICKY - TAK, ŽE PŘIJEDETE OSOBNĚ, NEBO NA DÁLKU - ZŮSTANETE DOMA A V DOHODNUTÉM ČASE SE ZKLIDNÍTE A OBDRŽÍTE VSTUPNÍ NASTAVENÍ.

PRO TY, KTEŘÍ SE NEMOHOU DOSTAVIT OSOBNĚ NAPŘ. ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ, NEBO BYDLÍ V ZAHRANIČÍ (PŘÍPADNĚ ABSOLVOVALI JIŽ ZASVĚCENÍ U NĚKOHO JINÉHO A CHTĚJÍ ZASVĚTIT ZNOVU) A PŘEJÍ SI PŘESTO AKTIVOVAT ENERGII REIKI ZKUŠENÝM MISTREM S LETITOU PRAXÍ, NABÍZÍME ZASVĚCENÍ NA DÁLKU PRO STUPEŇ I.- AKTIVACE SRDCE A RUKOU A DÁLE ODDĚLENĚ PRO STUPEŇ II.- ROZŠÍŘENÍ A PRÁCE NA DÁLKU. PRAKTICKÉ INFORMACE K ZASVĚCENÍ DO REIKI OBDRŽÍTE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ, ZÁSADNÍ INFORMACE PŘEDÁME VIDEOHOVOREM - SKYPE, VLASTNÍ ZASVĚCENÍ PROBĚHNE V DOHODNUTÝ ČAS, OBVYKLE VE 22 HODIN (KLID) A TRVÁ PŘIBLIŽNĚ HODINU. JE VHODNÉ USADIT SE V MEDITAČNÍ POLOZE A VNÍMAT POCITY V TĚLE.

ZASVĚCENÍ NA DÁLKU JE V NAŠEM PROVEDENÍ PLNOHODNOTNÉ Z HLEDISKA ENERGETICKÉHO, PROCES JE EKVIVALENTNÍ ZASVĚCENÍ FYZICKÉMU A V ŘADĚ PŘÍPADŮ PROBÍHÁ I SNADNĚJI.

POMYSLNÁ NEVÝHODA: PŘICHÁZÍTE O FYZICKOU PŘÍTOMNOST A FYZICKÝ KONTAKT FACE TO FACE SE ZASVĚCUJÍCÍM MISTREM, COŽ MŮŽE BÝT PRO VÁS OMEZUJÍCÍ PRO VAŠE PŘIJETÍ A PRÁCI SE SYSTÉMEM. FYZICKÝ ZÁŽITEK A VZPOMÍNKA JE ČASTO PRO ČLOVĚKA SILNĚJŠÍ, TAKŽE JÍ NĚKDY PŘIŘADÍ VYŠŠÍ VÁHU A S REIKI JE OCHOTEN PRACOVAT SYSTEMATIČTĚJI. NICMÉNĚ ANI ZDE NELZE NIC PAUŠALIZOVAT, POKUD MÁTE POUŽÍVAT SYSTÉM REIKI A JSTE NA NĚJ NASTAVENI, POUŽÍVAT JEJ BUDETE, AŤ DOSTANETE ZASVĚCENÍ FYZICKY NEBO NA DÁLKU. Z TĚCHTO DŮVODŮ VYTVÁŘÍME I TUTO MOŽNOST. ZASVĚCENÍ JE PLNOHODNOTNÉ.

PŘIHLÁŠKY NA TEL.728216735 NEBO MAILU martin.ronge@seznam.cz.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET mBank 670100-2209554097/6210, USUI REIKI I. na dálku 1000,-KČ, USUI REIKI II. 2000,-KČ, TERMÍN PO DOHODĚ, LZE KTERÝKOLI DEN V TÝDNU, V KTEROUKOLI ROZUMNOU DOBU.

http://www.personalnibiodynamika.estranky.cz/clanky/akce/usui-reiki-i.a-ii.stupen--zasveceni-na-dalku--bez-fyzickeho-kontaktu.html
Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Lektor:
Mgr.Martin Ronge
Místo konání:
KDEKOLI - NEZÁVISÍ NA FYZICKÉ DOSTUPNOSTI , ZASVĚCENÍ A TERAPIE NA DÁLKU JSOU BEZ ZÁVISLOSTI NA MÍSTĚ KLIENTA
Cena: 1000,-KČ I.ST 2000,-KČ II.ST
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Mgr. Martin Ronge
Tel.: +420 728 216 735
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy