?
-----

Seminář Průvodce 12 kategoriemi Léčebných kódů
Jarmila Lukešová

Seminář Průvodce 12 kategoriemi Léčebných kódů

Srdečně Vás zvu na seminář, na němž se učíme efektivní postupy, jak sami sobě a svým blízkým jednoduchým a bezpečným způsobem odstranit vnitřní stres a zahojit dávné traumatické zkušenosti a mylné názory, jež ho vytváří. Výsledkem je prokazatelné léčení duše i těla, náprava vztahů. sebedůvěra a životní úspěšnost.

Seminář vytvořil autor bestselleru Léčebný kód, psycholog dr. Alexander Loyd PhD, ND. Díky své úspěšnosti se rychle šíří světem.

Univerzální léčebný kód, který budeme používat, rychle odstraňuje fyziologický stres, původce nemocí. Vytváří vnitřní uvolnění a harmonii, umožňující tělu regeneraci, detoxikaci, aktivaci imunity a léčení. Neléčíme konkrétní nemoc, nenahrazujeme lékaře. Tělo se léčí samo podle své moudrosti.

V klidu a bezpečí skupinky, která se vzájemně podporuje a umocňuje své výsledky, se budeme věnovat léčbě 12 oblastí problémů srdce za působení vlastní bioenergie na léčebná centra těla. Zažijeme 12 cyklů životních proměn – získáme schopnost odpouštět, lásku, klid, radost místo strachu, sebedůvěru ....

Seminář má 12 hodin. Ideální program je 1 hodina = práce na 1 kategorii týdně. Z časových důvodů se volí počet hodin týdně podle zájmu a možností účastníků.

V tomto případě se jedná o středy 4x3 hodiny 17:30 - cca 21:00 hod. Další termíny pro letošní i příští rok jsou průběžně zveřejňovány na uvedených stránkách.

Například nyní volné termíny:
úterý dopoledne 25.11. - 16.12. v 9 - 12:30 h,
2 soboty 29.11.+ 13.12. v 14 -17:30 h.,
víkend 6.+ 7.12.2014

V ceně je pracovní příručka účastníka v ceně 650 Kč.

Více na www.kineziologie-masaze.cz

Disclaimer: Kontaktujte organizátora akce pro upřesnění všech údajů.
Provozovatel letacek.cz neručí za přesnost a pravdivost informací vkládaných uživateli těchto stránek.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Lektor:
Jarmila Lukešová
Akci pořádá:
Jarmila Lukešová
Místo konání:
Studio Cesta ke změně , Bubenská 51, Praha 7 - ulice proti výstavišti v Holešovicích. Setkávání v meditační místnosti příjemného studia zdravého životního stylu.
Cena: 2650 Kč
Pro přihlášky a další info kontaktujte:
Jarmila Lukešová
Tel.: 737 889 033
Podmínky použití | Kontakt na provozovatele | Reklama | Odkazy a banery | Partnerské odkazy