Pátek
22
března

Vědomě v těle

Eva Zimmelová
S Evou Zimmelovou. Taoismus určuje bytost člověka ve třech úrovních: Vědomí – Qi – Tělo. Právě tělo je naším nejbližším partnerem. Zůstává s námi od prvního nádechu po poslední výdech. Kolik toho ale o něm víme? Umíme s ním zacházet?

Vědomí má oporu v Qi, a Qi má oporu v Těle, říkají staří čínští mistři Qi-gongu. A známe to v určitém smyslu my všichni - když je naše tělo odpočaté a spokojené, jsou naše myšlenky čistší a silnější. Tělo je naším velkým pomocníkem v duchovním růstu. Dokážeme však s ním dobře spolupracovat?

Čeká nás víkend plný objevování, prožívání, Bytí s naším tělem, ale také povídání, protože chápeme-li dorozumívací jazyk našeho partnera, půjde nám vytváření vztahu lépe a snáze...

Čínské techniky Tai-ji a Qi-gong se v náhledu na lidské tělo překvapivě shodují s moderní fyzioterapií. Používají pouze jiný slovník. Ve společném čase nahlédneme do obou těchto směrů. Poznáte svůj Hluboký stabilizační systém páteře stejně, jako se naučíte vnímat, cítit a chápat svou Qi, a odnesete si nejen plno prožitků, ale i spoustu technik funkčního cvičení do běžného života. A především, lepší vnímání sebe sama.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 33 dnů
Cena: 3500 Kč
Lektor: Eva Zimmelová
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská