Středa
20
června

HypnoPorod Hluboko uvnitř sebe sama nastávající maminka intuitivně ví, že porod dítěte by měl probíhat tak, jak ho příroda pro nás připravila – jako přirozená a radostná událost. Porod je oslava života. Při porodu se rodí na svět nové dítě, z ženy se rodí matka a z muže se stává otec. Žena již nikdy nebude stejnou, jako před tím. Přerod ženy v matku - porod takový, jaký zažije - dává nový směr její životní cestě. Porod může být krásný zážitek, při kterém dívka rozkvete v uvědomělou ženu v celé své kráse a síle - jako ta nejvzácnější květina, která do té doby své dary skrývala v poupěti.

Kurz je koncipován tak, že maminky jdou od jednoduššího ke složitějšímu a paralelně od věcí viditelných na povrchu k těm hlouběji schovaným pod povrchem. Mezi lekcemi jsou záměrně pauzy, protože maminky (a tatínkové) velmi usilovně pracují na své vědomé a podvědomé úrovni a čas v tom hraje důležitou roli a napomáhá tomu procesu. Zároveň tím mají možnost každý den procvičovat uvolňovací techniky a postupně se dostávat hlouběji, čímž se jejich práce stane efektivnější.
S metodou HypnoPorod:

uvolníte svoji mysl, aby nestála v cestě přirozenému procesu porodu,
natrénujete své tělo k vytváření přirozených analgetik (200x silnějších než morfium), 
osvojíte si techniky jemného dýchání, které jsou jedním z klíčů k bezpečnému porodu a eliminují riziko poranění,
Vy i Váš partner dostanete nástroj k efektivnímu zpracování svých strachů a obav,
objevíte cestu, jak se propojit se svým miminkem,
obnovíte důvěru v sebe sama a ve své tělo,
Váš partner snadno identifikuje svoji úlohu "porodního doprovodu", která mu bude vlastní a Vám prospěšná,
mezi nastávajícími rodiči se prohloubí jejich vzájemná důvěra, pochopení a napojení jeden na druhého,
Vaše společné počínání u porodu a rozhodnutí, která budete muset udělat, značně sníží potřebu vnějších zásahů do jeho přirozeného procesu.

Kapacita kurzu je omezena pouze na max. 6 párů! Omezenou kapacitou kurzu je zaručena individualita a prostor pro potřeby každé maminky, zejména v případě zpracování bloků a obav. 
Cena: 4850,- Kč za pár (tzn. maminka plus doprovázející osoba - tatínek / kamarádka / dula / PA apod.).
Cena zahrnuje 4 dny přednášek včetně praktických cvičení, audio nahrávek a tištěných materiálů.
Rezervaci je nutné potvrdit platbou předem na účet číslo:
670100-2203712875/6210
Přihlášky na e-mail: hypnoporod.cz@gmail.com, nebo v tomto formuláři.

Časový rozvrh kurzu:
30.5. 2018 od 16:00 do 20:00
6. 6. 2018 od 16:00 do 20:00
13. 6. 2018 od 16:00 do 20:00
20.6. 2018 od 16:00 do 20:00

Lektorka Michaela Klementová je maminkou dvou dětí a jedinou certifikovanou lektorkou originální metody HypnoPorod® podle Marie Mongan, kterou přinesla k nám do ČR.

Po narození prvního syna se vydala na fascinující cestu objevování přirozeného vývoje dětí a jejich potřeb. Obdržela diplom v Montessori pedagogice pro předškolní děti, který si doplnila studiem Montessori pro děti od narození do tří let a Montessori kurzem pro domácí vzdělávání. Profesionálně se věnovala práci s malými dětmi sedm let.
Její životní poslání nabralo zcela nový rozměr, když na svět přivedla svoji dcerku při úžasném hypnoporodu. Již v dalším roce úspěšně zakončila lektorský kurz pod HypnoBirthing Institute (USA) a následně absolvovala kurz pro duly u Michela Odenta v Londýně.
Nyní vede předporodní kurzy HypnoPorod®, praktikuje motýlí masáže miminek a poskytuje osobní konzultace zaměřené na zpracování strachů a obav týkajících se porodu, těhotenství, početí.
Jako své životní učitele vnímá v první řadě své vlastní děti, dále Marii Mongan, Michela Odenta, Naomi Aldort, Jiřinu Prekopovou, Jareda Finkelsteina, Julliana Gustavsona a další.
Rozhovor s lektorkou si můžete přečíst tady.
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/hypnoporod-2018-05-30-1600 .

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Propagační grafika
Malování kresleni - Balbínova 28
25. – 28.3.2021, 3 dny
Esence Bohyně - Odhalení bohyně
Dvůr Svatá Maří
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190