Středa
18
listopadu

Překonej strach a zažij konečně volnost!!

Jestli něco v mém dosavadním životě stálo za to, tak to byly právě okamžiky, kdy jsem překonala svůj strach. V tu chvíli jsem překonala mnohem víc. Postavila jsem se nad svoje hrůzostrašné představy, nad svoje názory, myšlenky, očekávání...
Zvládnout opravdu velký strach žádá odvahu. Tu odvahu v sobě máme všichni, ale potřebujeme k tomu mnohdy někoho nebo něco, co nám dodá takovou tu startovací energii - takové jako nakopnutí ????.
A takové nakopnutí vám ráda dodám v tomto on-line setkání.
Je mnoho situací, kde nás přepadá strach. Strach, jestli to zvládneme, strach, co na to řeknou ostatní, strach, že nás blízký člověk opustí, strach, že nebudeme mít dost peněz.
Strach, strach, strach. Je všude. Číhá na nás, snaží se nás polapit, snaží se nás zastavit. Povede se mu to?
Ne. Ne, protože mu ukážete, že on tady není pánem. Že pánem situace jste vy sami. Jsi ty. Ty jsi pánem situace, ty zvítězíš nad strachem. Pojď do toho!!
Setká se nás maximálně 6 lidí, to proto, aby se na vás všechny dostalo, aby jste všichni dostali radu či návod na váš konkrétní problém, na vaši těžkou situaci.
Přihlášky zasílejte na e-mail monika.alabastrova@gmail.com, platbu ve výši 300,- Kč proveďte současně na účet č. 2501712320/2010. Doklad o zaplacení vám zašlu do e-mailu.
Technické informace k setkání:
Setkání proběhne v aplikaci ZOOM. Proto je nejlepší, když budete mít aplikaci staženou v počítači. V den setkání vám do e-mailu zašlu odkaz, na který jen na začátku setkání kliknete. Těším se na vás.

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Propagační grafika
Malování kresleni - Balbínova 28
25. – 28.3.2021, 3 dny
Esence Bohyně - Odhalení bohyně
Dvůr Svatá Maří
Cena: 300
Lektor:
Místo konání:
Praha
Pořadatel:
"Jak plout změnou" je moje motto. Jsem průvodce lidí změnou. Proč děláme změnu, co nám přináší změna v životě, v osobní rovině či v práci, jak najít v životě tu svoji cestu, jak pracovat s emocemi... hromadně na seminářích či setkáních, individuálně na terapiích (převážně spojených s vodou…

Kontakt: Monika Awen Alabastrová
Tel.: 725725465