?
-----

Otevřené lekce Léčivé jógy

Veronika Anaé
Jógová praxe pro harmonizaci energie, která vychází z hatha jógy, hormonální jógy, čakra jógy, jógy stínu, terapie traumatu, léčení bederních svalů, continuum movement, práce s psoatem a různých teorií práce s energiemi čaker a meditací.

Umožňuje hlubší práci na energetické úrovni.

Cílem je odstranění bloků v těle a mysli.

Sestava je lehká, mohou ji praktikovat i lidé s různými tělesnými omezeními i když jakýkoli sport nikdy nedělali. Důraz je kladen na správné provedení a vedení dechu a energie tam, kam právě potřebujete.

Individuálněji se tímto tématem zabývám při energy terapii.

Aktuální zdravotní stav je nutné se mnou konzultovat předem a tomu pak přizpůsobíme samotnou praxi jógy, např. některé cviky odlehčíme nebo je úplně vyřadíme nebo navrhnu jinou variantu pro dané téma.

LÉČIVOU jógu (skupinovou) předávám formou 75ti minutových lekcí zakončených relaxací s harmonizačními technikami a aromaterapeutickými esencemi, případně směsi vlastní výroby.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 150 Kč
Lektor: Veronika Anaé
Místo konání:
Místečko inspirace
Prostor plný energie sloužící k inspiraci a léčení pohybovou praxí těla inspirovanou hatha a čakra jógou, continuum movement a tekutinového těla za pomoci vibrace vlastního hlasu a aromaterapie.


Prostor Místečka poskytuje potřebnou podporu těm, kteří vyhledávají individuální a celostní přístup, který pomůže vnést nový vítr do našich životů.
Záměrem je NEJEN inspirovat, ale zejména LÉČIT a společně přispívat k osobnímu rozvoji a vzestupu vědomí každého z nás i KOLEKTIVNÍHO POLE.
Pořadatel:

Kontakt: Veronika Anaé
Tel.: 774536221