Tantra retreat pro páry, 8.-11.11.2012 v malebném prostředí Váňova statku u Pelhřimova

Inzerát z rubriky Různé. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
22.10.2012, Pondělí, 12:12

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho partnerství.

Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

Cesta k extázi potřebuje solidní základy. Pravá duchovnost začíná v našem těle a v našem srdci. Během několika dní v okouzlujícím prostředí Slapské přehrady se blíže podíváte na to, co vás na vaší společné cestě brzdí a co vás podporuje. Naučíte se transformovat konflikt vytvářející odstup v extatickou energii láskyplného spojení. Lépe pochopíte, čím můžete obdarovat sebe navzájem i své okolí, a svou společnou cestu uvidíte v širších souvislostech.

Ve skupině pracujeme formou výkladu, praktických ukázek a odpovědí na konkrétní témata. Ve cvičeních zakusíte principy pro hlubší spojení, podporu lásky, nárůst energie a rozšíření vědomí. Veřejná cvičení nevyžadují intimní doteky ani nahotu. Cvičení tantrického milování, kterým vás ve výkladu provedeme, budou probíhat v soukromí vašich pokojů.

Semináře pro páry pořádáme již několik let. Desítky z nich během několika dní zcela zásadním způsobem pročistily, transformovaly a posunuly svůj vztah do nové dimenze. Nemusíte být „esoterickým fanouškem“ ani znalcem tantry. Výklad na semináři je zemitý, humorný a plný žité zkušenosti.
Některá z témat tohoto intenzívního 3 1/2 denního semináře pro páry najdete níže. Další témata budou vycházet z vaší životní zkušenosti a otázek.
Jaké jsou skutečné rozdíly mezi muži a ženami na duševní a sexuální rovině?
Jak využít intimní vztah pro duchovní růst?
Jak prohloubit milování tak, aby se stalo božským nástrojem pro prožitek extáze?
Jak využít nevyhnutelné obtíže v intimním vztahu jako katalyzátor pro ještě hlubší spojení srdcí?
Jakou roli hraje ve vztahu žárlivost a jak s ní zacházet?
Jak přetavit konflikt a odstup v láskyplné a intenzívní spojení?
Pro ženy: jak smyslupně vyjadřovat to, co cítíš, a co tě ve vztahu trápí i těší?
Pro muže: jak rozumět „náladám“ ženy a co mají společného s tvou životní cestou?
Pro oba: jak nejlépe podpořit sebe navzájem a přispět světu kolem vás?


Ať již prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo jste ve fázi provázející bolest a neporozumění, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali. Nejde o psychologické návody komunikace, ale duševně a tělesně ukotvené porozumění sobě navzájem. Naučíte se ctít a využívat dary vašeho partnera k prohloubení vašeho spojení a cesty.

Vedení kurzu je živé, humorné, provokativní, plné vhledů a praktického porozumění a moudrosti, které inspiruje muže i ženy k životu z hloubi jejich srdcí.

Program skupiny zahrnuje výklad, sdílení, komunikační a tělesná cvičení pro prohloubení láskyplného spojení a intimity. Intimní cvičení budou probíhat v soukromí vlastních pokojů.
Místo konání:

Váňův statek
Ubytování:

Na dvoulůžkových pokojích.
Strava:

Plná penze.
Termín: 8.-11.11.2012

čtvrtek 19:00 – neděle 14:00
Kurzovné + ubytování + plná penze: 4990 Kč

Ceny jsou uvedené za jednoho; za pár je dvojnásobek.

Po našem potvrzení vaší účasti na kurzu emailem či telefonicky (zpravidla do 3 dnů) prosím pošlete zálohu 500 Kč (1000 Kč za pár) na účet mBank 670100–2204393714/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. Napište nám krátkou zprávu (email nebo SMS), že jste zálohu uhradili a k jakému datu. Uchovejte si doklad o platbě a předložte jej při hrazení doplatku před začátkem kurzu. V případě elektronické platby nám pošlete zprávu o úhradě platby emailem. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. V případě odhlášení z kurzu do 10 dnů před jeho začátkem je možné zálohu převést na jiný kurz Tantraworld.

přihlásit se můžete zde:
http://www.tantraworld.com/rezervace.php?r=394

Denisa Palečková & Richard Vojík   www.tantraworld.com/clanek.php?p=394

Odpověď na inzerát