Pátek
18
října
Neděle
20
října

YOGA AND FOOD retreat

Dominika Thimová
Chystáte se změnit něco ve svém životě a posunout se dále? Máte rádi jógu nebo s ní chcete začít? Rádi byste změnili stravování a celkově zlepšili váš životní styl? Nebo si prostě chcete jen příjemně odpočinout, výborně se najíst a na chvíli „vypnout“? Pokud ano, tak tento víkendový retreat je určen právě pro vás.

❤ Dominika Thimová - Jsem lektorkou jógy. Jóga a meditace je mou životní cestou. Ráda ji sdílím s ostatními a ukazuji směr, který vede k sebepoznání a radosti.
❤ Milan Tripes - Milan se věnuje již několik let prodejem biopotravin, zdravému životnímu stylu a přednáškám o šťávách, veganství, rawfood, biopotravinách
❤ Lenka Hrušková - Lenka je podporovatelka Žen na cestě k sebe-vědomému životu, věnuje se tanci, meditaci a ženským kruhům

Stravování? To nejlepší, které si můžete dopřát. Vše bude v opravdové BIO kvalitě a ve veganské verzi. Jídlo, které vám bude skvěle chutnat a navíc se po něm budete cítit lehce.
Program? Jemná doplňující jóga a dechová cvičení s Dominikou, intuitivní tanec s Lenkou a přednášky o zdravém stravování a životním stylu od Milana

Vybrané akce:

13.6.2021, 2 hodiny, 18:30 – 20:00
Cyklus jógy pro těhotné - 5. setkání - online
A centrum o.s.
24.9. – 5.10.2021, 12 dnů
Dovolená u moře s programem
Řecko, ostrov KARPATHOS
17.6.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
20.6.2021, 4 hodiny, 15:00 – 19:00
Přepis limbického otisku podle Eleny Tonetti - online
online
Cena: 3 999,- Kč, včetně ubytování, stravování a celého programu
Lektor: Dominika Thimová
Místo konání:
YOGA Zahořánky
Těšte se na krásné prostředí centra YOGA Zahořánky v přírodním parku Poluška u Českého Krumlova. Prostředí centra je samo o sobě jedinečné.

Pořadatel:
YOGA Zahořánky je centrum dění krásných komorních akcí zaměřených na osobní růst a rozvoj. Nacházíme se v přírodním parku Poluška 8 km od Českého Krumlova v jižních Čechách. Kurzy a semináře si u nás pořádají lektoři z celé ČR, ale i zahraničí.

Kontakt: Dominika Thimová
Tel.: 728665201
meditace  jóga  tanec  bio