Pondělí
30
dubna

Hormonální jógová terapie - IV.

Hormonální jógová terapie (HJT) je velmi účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené). Sestavu HJT se naučíte během pěti lekcí. Cvičíte si pravidelně doma, alespoň 3x-4x týdně. Cvičení je velmi jednoduché, zvládnou ho ženy v každém věku. Více o HJT, zkušenosti žen, které už cvičí, termíny seminářů aj. najdete na www.yogavila.com.
Sestava je určená ženám, které pociťují jakékoliv příznaky hormonální nerovnováhy. Skvělá je po porodu, pro maminky s dětmi. Pomáhá ženám s nepravidelnou nebo bolestivou menstruací, PMS, řeší i neplodnost, nedostatečnou činnost štítné žlázy, emocionální nestabilitu, aj.
Seminář Hormonální jógy má 5 po sobě jdoucích lekcí. Na úvodní lekci začínáme krátkou přednáškou, po přednášce následuje praktická výuka. Půlhodinová sestava hormonální jógy má šest částí, které se postupně během měsíce a půl na semináři naučíte:

úvodní rozcvička na 3 minuty
část na vaječníky
„pět vln pro krásu“
část na „zeštíhlení“ resp. na štítnou žlázu
svíčky (propojují činnost hypofýzy, štítné žlázy a vaječníků)
relaxace

Už po první lekci cvičíte samy doma. Účinky hormonální jógy se dostaví velmi rychle, aby byly dlouhodobé, je potřeba cvičit alespoň 3x-4x v týdnu po dobu 4 měsíců. Poslední lekce semináře je opakovací. Na semináři dostanete podrobná skripta k celé sestavě včetně relaxací a také audio nahrávku sestavy, kde jsou znovu podrobně vysvětleny všechny techniky.

Co mi dává Hormonální jóga?
Hormonální jóga je velmi jemná ženská disciplína a jsem šťastná, že ji učím! Možnost pomoci ženám ke zdraví a radosti ze života je myslím úplně nejvíc. Již třetím rokem je pro mě téměř každodenní praxí. Dává mi vnitřní spokojenost, zdraví, klid a nadhled. Přirozenou disciplínu a umět házet věci za hlavu. Těším se z dlouhých vlasů (už mi nepadají), nabírám sílu a energii, těším se :-)

Zkušenosti klientek si můžete přečíst tady a tady. 
Termíny lekcí jsou: 
Cyklus (5 dílů): 9.4. 16.4., 23.4., 30.4., 7.5. v čase 10.45 - 12.15 hodin.  
Ochutnávková lekce: 26.3.
Cena: 2 000 Kč za cyklus 5ti lekcí. Ochutnávková lekce jedorázově 200,- CZK.
Cena se hradí na níže uvedený účet nebo v hotovosti po první lekci. Údaje k platbě: číslo účtu: 1058160001/5500, variabilní symbol: 09042018. 
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.
Cyklus nelze hradit permanentkou.
Vstoupit do kurzu lze pouze na první lekci.
Lekce cyklu nelze navštěvovat jednorázově kromě ochutnávkové lekce.
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/hormonalni-jogova-terapie-iv-2018-04-09-1045 .

Vybrané akce:

24.1.2021, 2 hodiny, 18:30 – 20:00
Cyklus jógy pro těhotné - 3. setkání - online
A centrum o.s.
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190