Pondělí
14
května

Hormonální jógová terapie - ochutnávka

Hormonální jógová terapie (HJT) je velmi účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené). Sestavu HJT se naučíte během pěti lekcí. Cvičíte si pravidelně doma, alespoň 3x-4x týdně. Cvičení je velmi jednoduché, zvládnou ho ženy v každém věku. Více o HJT, zkušenosti žen, které už cvičí, termíny seminářů aj. najdete na www.yogavila.com.
Sestava je určená ženám, které pociťují jakékoliv příznaky hormonální nerovnováhy. Skvělá je po porodu, pro maminky s dětmi. Pomáhá ženám s nepravidelnou nebo bolestivou menstruací, PMS, řeší i neplodnost, nedostatečnou činnost štítné žlázy, emocionální nestabilitu, aj.
Seminář Hormonální jógy má 5 po sobě jdoucích lekcí. Na úvodní lekci začínáme krátkou přednáškou, po přednášce následuje praktická výuka. Půlhodinová sestava hormonální jógy má šest částí, které se postupně během měsíce a půl na semináři naučíte:

úvodní rozcvička na 3 minuty
část na vaječníky
„pět vln pro krásu“
část na „zeštíhlení“ resp. na štítnou žlázu
svíčky (propojují činnost hypofýzy, štítné žlázy a vaječníků)
relaxace

Už po první lekci cvičíte samy doma. Účinky hormonální jógy se dostaví velmi rychle, aby byly dlouhodobé, je potřeba cvičit alespoň 3x-4x v týdnu po dobu 4 měsíců. Poslední lekce semináře je opakovací. Na semináři dostanete podrobná skripta k celé sestavě včetně relaxací a také audio nahrávku sestavy, kde jsou znovu podrobně vysvětleny všechny techniky.

Co mi dává Hormonální jóga?
Hormonální jóga je velmi jemná ženská disciplína a jsem šťastná, že ji učím! Možnost pomoci ženám ke zdraví a radosti ze života je myslím úplně nejvíc. Již třetím rokem je pro mě téměř každodenní praxí. Dává mi vnitřní spokojenost, zdraví, klid a nadhled. Přirozenou disciplínu a umět házet věci za hlavu. Těším se z dlouhých vlasů (už mi nepadají), nabírám sílu a energii, těším se :-)

Zkušenosti klientek si můžete přečíst tady a tady.Cena ochutnávkové lekce: 200,- CZK
Reference: 
Ráda bych se s Vámi podělila o pocity při cvičeni hormonální yogy se Zuzkou Bergrovou.
Cvičím v "A Centru" v Karlíně se svou 3měsíční dcerou Medou.
Yogu praktukuji přes 10 let a Zuzka je mou milou průvodkyní mnohými styly yogy. Nyní si užíváme účinky yogy hormonální. Pro mě je to úžasný systém po sobě jdoucích cviků, do sebe zapadající kolečka, celistvý, harmonizující a neskutečně energizující.
 
Příjemně zacvičená sestava se projeví na mé náladě a tím i na pohodě děťátka.
Já jsem se i díky cvičení ujistila, že mě dcera nepotřebuje každou chviličku a že není třeba dítko neustále mít zabavené, jak jsem si myslela.
To dává klid mě i dceři. Cvičení pěkně plyne i když si děláme občas přestávku na kojení či pomazlení a já alespoň lekci sleduju a vnímám pocitově. Nově nabitou energii si užívám nejen já, ale i má smečka a to je také podstata cvičení :-)
 
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/hormonalni-jogova-terapie-ochutnavka-2018-04-23-1045 .

Vybrané akce:

2.12.2020, 1 hodina, 17:00 – 18:00
Jóga a harmonizace pro těhotné i po porodu - online
A centrum o.s.
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190