Pondělí
21
ledna
Pondělí
4
března

Art jóga podle Yogi Bhajana

Mgr. Aneta Pavlová
V tomto kurzu jógy propojuji svět umění s jógovou praxí a hlubokou relaxací. Mým darem je probouzet v lidech tvůrčí potenciál, podpořit je na vlastní cestě duše a harmonizovat jejich mysl i tělo. Cyklus má podtitul Soucit je cesta. Soucit je naší přirozenou podstatou a díky němu dostává náš život naplnění a smysl. Náš tvůrčí potenciál má možnost růst a vyvíjet se v to nejlepší, co v sobě máme. Díky soucitu se přijímáme, nebrzdíme se obviňováním, nepřekážíme si nesplnitelnými sny, jsme schopni žít život naplno a realizovat své opravdové já. Pro rozvoj a realizaci naší kreativity potřebujeme sedm kvalit. Jsou to: soucit, důvěra, vděčnost, prosperita, vytrvalost, humor a láska.

sedmitýdenní cyklus nabízí komplexní práci s tělem, duší i myslí:
dynamické cvičení
celestiální komunikace
meditace
relaxace
mandaly

Kundalini jóga - hodiny určené pro začátečníky, které zahrnují dynamické cvičení, zpěv manter, meditaci a relaxaci. Kundalini jóga – to jsou pružná záda, sebedůvěra, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás.
Meditace - na úvod hodiny jógová rozcvička, potom 30 minut či déle meditace, s pozorností zaměřenou do sebe a všímavostí k tomu, co se v nás děje. Na závěr relaxace v leže. Praktikováním meditace vnášíme do života spokojenost, schopnost koncentrace a nadhled. Všímavost se postupně začne rozvíjet a prohlubovat v našem životě a my získáme možnost být více "tady a teď".

Vybrané akce:

4.10.2020, 2 hodiny, 18:30 – 20:00
Cyklus jógy pro těhotné - 1. setkání
A centrum o.s.
1.10.2020, 8 hodin, 9:00 – 17:00
Dýmka míru
Toulcův dvůr
7.10.2020, 2 hodiny, 18:45 – 20:15
Vědomý a kreativní pohyb a tanec pro dospělé
Jablonec nad Nisou
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: 1400 Kč za sedm lekcí jógy
Lektor: Mgr. Aneta Pavlová
Pořadatel:

Kontakt: Aneta Pavlová
Tel.: 603289565
Další způsob kontaktu: https://www.anetapavlova.cz