Neděle
17
března

konstelace v Praze

Markéta Černocká
Rodinné konstelace
neděle 17. března 2019
"Upíří vila", Praha - Uhříněves

Jednodenní seminář v PRAZE. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Co seminář účastníkům přináší:
Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní. Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu. Uzdravování situací a postojů (strachu, viny, studu, nesebevědomí…) Pocítění SÍLY svého rodu. Podporu pro změny v životě. Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců.

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Součástí práce ve skupině je intimita a diskrétnost. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci.
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých. Všichni jsou vítáni. Přihlášení obdrží bližší informace o platbě a jak se na seminář připravit.

Cena: 1.200 Kč
(pro účastníky bez vlastní konstelace 600 Kč)

Kdy a kde: neděle 17.3.2019 od 9 do 19 hodin. Adresa bude upřesněna přihlášeným. U Haskyho a Liny ve vile s velkou zahradou v Praze-Uhříněvsi.

S sebou: pohodlné oblečení, jídlo na celý den. Čaj, voda a drobné občerstvení bude k dispozici.

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká

Přihlášky: Markéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz
http://www.praminky.cz
http://youtu.be/NMpbMp9yIaw

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 27 dnů
Cena: 1.200 Kč
Lektor: Markéta Černocká
Místo konání:
"Upíří vila" Praha - Uhříněves
upřesnění místa bude zasláno až přihlášeným účastníkům
Pořadatel: PRAMÍNKY
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Markéta Černocká
Tel.: 776 662 435