Sobota
23
dubna

RODINNÉ KONSTELACE PRO ŽENY

Marcela Pešková
Setkání je příležitostí se v bezpečném prostoru podobně naladěných žen dotknout nezhojených ran minulosti a opět otevřít své srdce. Přijďte prohloubit spojení s moudrostí, která nevychází z toho, čemu jste se naučily, ale z vašeho vlastního středu.

Pracujeme s tématy, která přinesete.

PRO KOHO
Pro vás, které chcete lépe porozumět zákonitostem, kterými tvoříte nejen své vztahy, ale i ostatní oblasti svého života. V prostředí, které nesoudí a nehodnotí.

CO SEMINÁŘ NABÍZÍ
Skrze rodinné konstelace se podíváte na svůj život a vztahy v něm z hlubšího úhlu pohledu a porozumíte skrytým vlivům, které řídí vaše myšlení a chování. Pokročíte na cestě uzdravení vnitřní zranění a naučíte se pracovat se strachem, zlostí i bezmocí.

CO SI ODNESETE
Intenzivní prožitkové setkání vám pomůže prohloubit porozumění, s jakým se díváte na sebe i svět kolem, a vnést víc úcty a radosti do svého myšlení i prožívání. Posílíte spojení se zdrojem lásky i síly.

"Podstatné není to, jaké emocionální dědictví si ze svého rodu neseme, ale jak s ním naložíme."

Cena: 1300 Kč. Č.ú.: 3445556662/2010, v.s.23042022. S sebou přezůvky a pití v uzavíratelné láhvi. Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu na email: peskovamar@gmail.com nebo tel.: 728 824 289

Těším se na setkání s vámi!
Marcela Pešková

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 měsíce 5 dnů
Cena: 1300 Kč
Lektor: Marcela Pešková
Místo konání:
Praha 2, Vyšehradská 43, Dayal
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com