Pátek
22
listopadu

ZAHRADA V HLAVĚ, Víkendový kurz keramiky

Satya
Vymodelujeme sochu do zahrady. Sochu lidské hlavy, která vám bude moct v budoucnu sloužit jako květináč. Možná vás v průběhu tří dní napadne váš vlastní způsob, jak věc pojmout. A možná budete chtít vyrábět něco úplně jiného. Všechno je v pořádku.

Kurzy lektoruji od roku 2009 a dokážu poradit s kdejakým keramickým tématem. V keramické dílně můžeme během víkendu strávit až 14 hodin. To už se dá do práce pořádně ponořit:-)

V pátek večer začneme modelovat lidskou hlavu a v dalších dnech, krok za krokem, společně, budeme dělit kouli na různé třetiny, poloviny a pětiny, svisle a vodorovně, měřit a modelovat…

Naučím vás totiž vymodelovat hlavu v deseti krocích! Dozvíte se, jak vymodelovat oči, nos i ústa, možná s překvapením zjistíte, kde jsou vlastně na lidské hlavě uši:-) Jestli se trochu zabýváte keramickou plastikou, jsou to pro vás neocenitelné informace. Pokud jste začátečníci, může to pro vás být skvělý start.

Později, během soboty a neděle, všechna naučené zákonitosti budeme moct začít porušovat. Volně. Dáme naší hlavě ten správný výraz.

Při modelování hlavy hlavu vypneme.

Znalosti vám zůstanou a vy je budete moct později využívat i ve své další práci s keramickou hlínou, nebo je klidně zapomenout. Ovšem to, co vytvoříte a zažijete během tohoto víkendu, už budete mít napořád:-)

Při práci s hlínou se vám snadno podaří vypnout hlavu a uvolnit mysl. Dopřejme svému srdci trochu té bezpečné nejistoty když tvoříme a nikdy nevíme, jak to dopadne:-) a vejděme do bujné zahrady.

Hlavním cílem tohoto kurzu je užít si víkend s keramikou a naučit se jednu vyjímečnou techniku modelování.

V Shangri-le, kde je keramická dílna, kde se bude kurz konat, se budeme se moct připojit k ranním a večerním meditacím. Účast na meditacích je dobrovolná.

Strava vegetariánská, plná penze. Ovoce a nápoje jsou vždy k dispozici. Stejně tak okolní příroda a velké zahrady meditačního centra, kde se můžete procházet, kdyby vám keramická dílna byla malá:-)

Lektor: Satya V. Helusová

Místo konání: Shangri-la, Lažany 49, 364 59 Žlutice

Cena:
3200,- Kč (při přihlášení do 31. 9. 2019)
3500,- Kč (při přihlášení od 1. 10. do 10. 11. 2019)

V ceně kurzu je lektorné a veškerý potřebný materiál a nařadí na výrobu keramiky. Cena také zahrnuje sušení vašeho výrobku pod dohledem, dva výpaly a konečné napatinování, které provede lektorka.
Cena zahrnuje ubytování a vegetariánskou stravu. 2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd, ovoce a nápoje jsou k dispozici. Možnost účastnit se ranních a večerních meditací.

Ubytování: V ceně kurzu je ubytování v pokojích pro 10 lidí.
Máte možnost si za příplatek 250,- Kč - 450,- Kč za noc, zamluvit samostatný pokoj v Shangri-Le nebo v Karavanserai.

Více zde: https://www.keramikas.cz/products/zahrada-v-hlave-vikendovy-kurz-keramiky/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 37 dnů
Cena: 3200
Lektor: Satya
Místo konání:
Shangri-La
Lažany 49, Štědrá 364 52
Pořadatel: Satya
Pořádám kurzy a lekce keramiky. Individuální nebo pro skupiny od tří do šesti osob. Relaxace, meditace, tvoření z hlíny

Kontakt: Veronika Satya Helusová
Tel.: 734271003