Čtvrtek
2
listopadu
Neděle
5
listopadu

Kdo je uvnitř?

Siddha Aeon
Intenzívní Uvědomění: “Kdo je uvnitř?”
STRUKTUROVÁNÝ 3-DENNÍ RETREAT

Struktura semináře “Kdo je uvnitř?” je založená na tradiční zenové meditaci používající koán a moderních komunikačních technikách. Je to mocný, rezidenční proces plně zaměřený na hledání v hloubce vlastního bytí. Intenzita je nutná, abychom se dostali za navyklé masky a předstírání, o kterých si běžně myslíme, že jsme to my. Během těchto 3 dní můžeš přímo- existenčně- zažít “Kdo je uvnitř?” v nejhlubším jádru svého bytí.

“Býk je symbolem energie, vitality, dynamiky. Býk znamená samotný život. Býk znamená tvojí vnitřní sílu, tvůj potenciál. Býk je symbol, nezapomeň. Ty jsi tady, ty máš taky život—ale nevíš, co to život je. Máš energii, ale nevíš odkuď tahle energie pochází, a nevíš za jakým jde cílem. Jsi tou energíí, ale neuvědomuješ si, co ta energie je. Žiješ nevědomě. Nezeptal jsi se základní otázku: Kdo jsem Já? Tahle otázka je ta samá jako hledání býka: Kdo jsem Já? A dokud tohle nevíš, jak můžeš žít? Potom celá tahle věc postrádá smysl, protože ta základní otázka nebyla položena, nebyla zodpovězena. Dokud neznáš sám sebe, cokokoliv děláš bude zbytečný. Tou základní věcí je znát sám sebe. Ale to co se děje je, že to základní míjíme, a o to triviální se staráme[….]
Co se děje v životě je, že neustále se zabýváme zbytečnostmi a k tomu nejzákladnějšímu jsem naprosto nevšímaví.“
OSHO, The Search, # 1

Procesem provede Siddha Aeon(Japonsko), zkušená instruktorka OSHO meditativních terapií a Intenzívního Uvědomění, která vede skupiny v Indii, Řecku a Japonsku.

Vybrané akce:

28.3.2021, 1 hodina, 19:00 – 20:30
Úplňková meditace
Liberec, Josefinino údolí 103/13
21. – 23.5.2021, 2 dny
Osho Meditační víkend s Amar
Karavanserai
Datum není stanovené
Večer s OSHO Mystickou růží
Kamala
Cena: Cena je 5300 Kč. Při platbě do 16.9. je cena 4500Kč.
Lektor: Siddha Aeon
Pořadatel:

Kontakt: Petr Gemza (Prem Nadeen)
Tel.: 601130789