Pátek
9
března
Neděle
11
března

Otevírání srdce / Opening to the heart

Dhyan Pradeepa
Cítíte, že ať děláte v životě cokoli, něco v něm pořád chybí?
Moderní lidé žijí intenzivně, s úzkostmi, osamělostí, nedostatkem komunikace, karierními cíli a bojem o přežití, s obrovskými mezerami mezi společenskými vrstvami, pohlavími a možnostmi života. To jsou některé z důvodů, proč se uzavíráme. Náš stres a rány, které nosíme, oklešťují touhy našich srdcí a úplně je odpojují od samotné podstaty našeho bytí a radosti ze života.
Přijďte na tento třídenní seminář, kde v naprosto chráněném a podpůrném prostředí dovolíme, aby se naše srdce ponořilo do své pravdy. Budeme mu věnovat čas a prostor, osvobodíme srdce od fyzického a emočního stresu.
Díky meditaci a vědomým technikám opětovného propojení, které nám umožní vrátit se zpět do kontaktu s naším tělem a našimi smysly, je možné změnit krajinu a otevřít srdce. Potom láska, radost, teplo, soucit, přijetí, porozumění, hravost, vášeň pro život, něha a mlčení … spolu s mnoha dalšími přirozenými vlastnostmi srdce připraví cestu pro nové zážitky, nové způsoby, jak žít náš život!
Než seminář skončí, objevíte nový nástroj, jak milovat sebe i ostatní; nový nástroj na podporu vašeho vnitřního hledání a vaší zkušenosti s každodenním životem; nový nástroj, který může přinést změnu ve vašem životě.

"Pokud je mysl buď/anebo, pak je srdce obojí/a. Srdce nemá logiku, ale citlivost, vnímavost. Vidí, že nejen že mohou být oba spolu; ve skutečnosti, oni nejsou dva. Jedná se o jeden fenomén, který je viděn ze dvou různých aspektů. A je mnohem víc než ty dva – proto říkám „oba/a.“ A srdce má vždy pravdu. Pokud existuje otázka volby mezi myslí a srdcem … protože mysl je výtvorem společnosti. Byla vzdělána. Byla vám dána společností, nikoliv existencí. Srdce je neznečištěné. Je to čistá existence: Proto má citlivost. Podívejte se z úhlu pohledu srdce a rozpor začíná tát jako led."
Osho, The Great Pilgrimage: From Here to Here, # 16

Procesem nás provede Dhyan Pradeepa
(Pod střechou OSHO Institute fo Inner Alchemy and Meditation)

Cena: 4200Kč, při přihlášení do 10.8 3200 Kč

Vybrané akce:

5.10.2020, 3 hodiny, 18:00 – 21:00
Otevřený kurz meditací
Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10 - Vršovice
Datum není stanovené
Večer s OSHO Mystickou růží
Kamala
1.10.2020, 8 hodin, 9:00 – 17:00
Dýmka míru
Toulcův dvůr
7.10.2020, 2 hodiny, 18:45 – 20:15
Vědomý a kreativní pohyb a tanec pro dospělé
Jablonec nad Nisou
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: Cena: 4200Kč, při přihlášení do 10.1 3200 Kč
Lektor: Dhyan Pradeepa
Místo konání:
Kamala
Kamala, nám dr. Holého 7, Praha 8 - Palmovka
Pořadatel:

Kontakt: Petr Gemza (Prem Nadeen)
Tel.: 601130789