?
-----

Večer s OSHO Mystickou růží

Amar
Meditace Mystická růže je unikátní, dynamicky léčivý a život měnící proces, kterou v roce 1988 představil osvícený mystik Osho tisícům lidí, kteří se shromáždili v jeho komunitě Buddhafield v Indii:

„Vše, co tento svět potřebuje, je důkladné očištění srdce od všeho potlačování. Skrze smích i slzy je toho možné dosáhnout. Slzy odeberou všechno trápení, které je uvnitř tebe schováno, smích odstraní vše, co ti brání v extázi. Jakmile tuto techniku poznáš, budeš překvapen – proč mi to doteď nikdo neřekl? Je k tomu důvod: nikdo nemá zájem na tom, aby lidstvo mělo čerstvost, vůni a krásu květu růže.

Bude to hluboké čištění mnoha ran a jizev celých staletí. Společnost potlačila tvůj smích a pláč, protože ruší status quo. Cokoliv je tímto způsobem potlačeno, stává se zraněním. Vědci si nyní začínají uvědomovat přínos smíchu, jeho prospěch tělu a zdraví, flexibilitě a hravosti - dobrý smích i dobrý pláč tě omladí. Je to jako přehrada, která se protrhne a přivede nového člověka, plného svěžesti a údivu. Po tomto očištění je možné zažít nádhernou hloubku ticha a přítomnosti.“

“Mystická růže se stala symbolem člověka, jehož bytost již není zakuklená, již více nespí, ale je plně probuzená, a otevřela všechny své okvětní lístky a stala se citlivou ke všemu, co je pravdivé, krásné, dobré - nejúžasnější nádhera existence.“
Osho

Budeš se nořit do hloubky sama sebe prostřednictvím tance, džiberiše (hatlaniny), smíchu, pláče, ticha a sdílení. Zažiješ hluboké a radostné očištění."

Amar přijede do Prahy, aby nás pozvala do prostoru, který vytváří tato jedinečná meditativní terapie Osho Mystická růže.

Během večera budeme moci ochutnat malou, ale intenzivní část z třítýdenního procesu, který se pravidelně koná v různých částech světa, u nás v Osho ShangriLa centru.

Zde informace o Mystické růži z OSHO Intenational Meditation Resort v Puně: https://www.youtube.com/watch?v=xAb4wlOxh9Y

Příspěvek: 250 Kč do 30.4., poté 350 Kč.
Přihlašování na TICKETS AVAILABLE nebo https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScePwkjI7BttFuyKU4thjomt_rWEtrN_iM8KVvvaLLeJ3-brA/viewform
Více informací: Sandipa 775 696 361 nebo sandiketa@gmail.com

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: Price: 250 CZK before 30.4., after 350 CZK
Lektor: Amar
Místo konání:
Kamala
Kamala, nám dr. Holého 7, Praha 8 - Palmovka
Pořadatel:

Kontakt: Petr Gemza (Prem Nadeen)
Tel.: 601130789