?
-----

Odemykání dětského potenciálu aneb Rodina jako tým - online kurz

Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit
Jak vytvořit z členů rodiny tým? Jednotlivci se slabými a silnými stránkami se mohou skvěle doplňovat.

Popis kurzu:
Tento online kurz vznikl jako unikátní výběr těch nejstěžejnějších poznatků z kurzů Odemykání dětského potenciálu společně s aktuálními tématy okolo online vzdělávání a fungování rodiny v současném světě. Díky kurzu mohou rodiče, prarodiče, učitelé či trenéři nahlédnout, jak pomoci dětem v jejich sebepoznání a rozvoji tak, aby byly ve svých životech nejen úspěšné, ale také šťastné. Dozví se, jak pracovat s emocemi i budovat mentální odolnost.

V kurzu se dozvíte:
* jak funguje náš mozek v současném světě technologií a vzdělávacím systému
* jak talenty rozvíjet v naše silné stránky
* proč je důležitá emoční inteligence a jak s emocemi pracovat
* co je to mentální odolnost a jak se dá posilovat
* jak fungovat v rodině jako v sehraném týmu

Diváci se díky kurzu naučí, jak u sebe i svých dětí objevit talenty, jak je efektivně rozvíjet a získají tipy, jak pracovat nejen na osobním rozvoji, ale také na fungování týmu. A rodina by přeci měla být jeden tým. Tak pojďte společně s lektory přijít na to, jak v rámci rodiny fungovat, komunikovat a učit se jeden od druhého.

Kurzem vás provedou: Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit

Jan Mülfeit pracoval 22 let v Microsoftu, z toho 15 let ve vedení, byl presidentem evropského Microsoftu. Nyní koučuje úspěšné sportovce, manažery, umělce, je mentálním koučem českých olympioniků, ale věnuje se i dětem z dětských domovů. Je autorem bestselleru Pozitivní leader, poskytuje rozhovory pro CNN, New York Times, Washington Post. Má vlastní pořad v rádiu ZET.

Kateřina Novotná více jak 13 let pracuje s dětmi v předškolním i školním věku, její diplomová práce se týkala rozvoje dětské kreativity. Prošla koučovacím výcvikem pod vedením Jana Mühlfeita a je členkou harvardského institutu koučinku. Zajímá se o progresivní vzdělávací systémy a absolvovala kurz Montessori. S oblibou se věnuje také canisterapii. Společně s Janem Mühlfeitem provází pořadem na Frekvenci 1 "Tipy F1 pro chytré rodiče".

Společně pořádají kurzy a semináře pro učitele, trenéry, rodiče, děti i studenty. Jsou autory knihy Odemykání dětského potenciálu, která se stala bestsellerem.

Vstup do kurzu ZDARMA.

Více informací a přihlášky na tomto linku
https://www.kurzyproradost.cz/kurz/odemykani-detskeho-potencialu-aneb-rodina-jako-tym-205?pid=90943

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: První lekce ZDARMA.
Lektor: Kateřina Novotná a Jan Mühlfeit
Místo konání:
Pořadatel:
On-line videokurzy. Profesionální lektoři na jednom místě. Každý kurz si můžete zdarma vyzkoušet.

Kontakt: Kurzy pro radost
Tel.: +420 723 907 169
Další způsob kontaktu: kliknutím na odkaz v popisu akce se dostanete na stránku kurzu