Sobota
5
října

Seminář Tarot: Věštění z karet

Anima Noira
Ukážeme si, jak se lze naučit věštit zcela bez knížek. Pokud jste se dosud nenaučili věštit podle knížek, nezoufejte. Ani já jsem se to nenaučila! Vykládání karet jsem odkoukala od starších a zkušených, kteří se mu věnovali léta. To podstatné v knihách totiž nenajdete…

Ukážeme si různé klasické tarotové sady, jako Rider-Whiteův Tarot, populární moderní balíčky jako Steampunk Tarot i atypické balíčky, které mají zcela odlišnou strukturu od Tarotu. Oba mají svoje místo, a krásně se doplní.

Zasvětím vás do struktury Tarotu. Balíček čítá úctyhodných 78 karet. Jak se v nich rychle zorientovat? za pomoci jednoduchých vodítek snadno vyložíme eso, trumf nebo dvorní kartu.

Ukážeme si, jak důvtipně klást otázky. Na co vám tarot nikdy neodpoví, protože nemůže? Jak říkala moje babička, “Na blbou otázku blbá odpověď!”

Ukážeme si některé typy rozkladu karet a do hloubky probereme tradiční Keltský kříž o 10 kartách. S jeho pomocí rozklíčujeme život slavné osobnosti.

Pomocí karet poznáme svůj Stín a zahrajeme si také nějaké hry, které nám pomohou prožít karty tělem. Nejspíše jste nikdy neslyšeli o Tarotovém tanci!

Závěrem si odnesete opravdické proroctví o svém životě!

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 47 dnů
Cena: 1500 - 2500 Kč
Lektor: Anima Noira
Místo konání:
Čajovna v centru Prahy
Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro reziden
Pořadatel: Anima Noira

Kontakt: Anima Noira
Tel.: 777093373
Další způsob kontaktu: https://www.anima-noira.cz/seminare/