Pátek
7
června

Chůze po žhavém uhlí a potní chýše

Pavel Sudík a Karel Fuller
S Pavlem Sudíkem, držitelem certifikátu od Firewalking Institute of Research and Education v USA, a s Karlem Fullerem.

"Po žhavých uhlíkách jsem s Pavlem Sudíkem přešla již mnohokrát a za celou dobu jsme já i ostatní účastníci neměli spáleniny ani puchýře. Tento rituál mi pomohl udělat významná rozhodnutí v mém životě a umožnil mi přestat se bát." Ludmila Chrášťanská

Pavel je zkušený facilitátor, který svůj výcvik absolvoval v zahraničí. Vybírá velmi vědomě i druh dřeva, který dá na hranici a po němž pak přecházíme. O víkendu sestoupíme hluboko do svého nitra a následnou expanzí prolomíme bariéry, které nás léta svazovaly, budeme naslouchat svému podvědomí a učit se rozumět své intuici.

O programu a co vám kurz přinese:

• Jedná se o rituál, který dává vnitřní sílu, ozdravuje celkově organismus a může zažehnout pozitivní změny v našem životě.
• Objeví se zážitek "aha"- i nemožné se může stát.
• Co je ještě důležitější, objevíte svou vnitřní intuici - naučíte se, kdy vám vaše nitro zavelí vyrazit.
• Kromě žhavých uhlíků si můžete zkusit i chůzi po skle a další disciplíny.
• Nedílnou součástí zážitku je rituální očista v potní chýši. Povede ji Karel Fuller, který jezdí tančit Tanec slunce s lakotskými indiány.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 43 dnů
Cena: 3500 Kč
Lektor: Pavel Sudík a Karel Fuller
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská