Středa
3
července

Setkávat se a žít smysluplně a kreativně

PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka, Mgr. Květa Kadlecová, Richard Berka a David Zahradník
S Janem Kobylkou, Ludmilou Chrášťanskou, Květou Kadlecovou, Richardem Berkou a Davidem Zahradníkem.

Workshop s názvem "Kreativita" navazuje na dlouhou tradici a je určený pro všechny zvídavé a tvořivé nebo i pro unavené, kteří potřebují oživit v sobě jiskru, vášeň, radost. Je určen pro "staré příznivce", ale i pro "nováčky". Dotkneme se sebepoznání, svých vzorců, rituálů, vlastních hranic, legrace, kreativních hříček a jistě nebudou chybět silné zážitky. Smyslem kursů kreativity je naučit se žít tvořivě, naplno a zvládat životní výzvy.

Dr. Kobylka přinese téma „Animus, Anima“ nebo „zvíře a rostlina v nás“ (dle požadavků skupiny), které doplní ranní rozcvičkou a koupáním.. Květa Kadlecová nám zprostředkuje téma „barevné nožičky aneb reflexně arteterapeutické hrátky. S Ludmilou meditace, dechové techniky, tance dávných tradic.

S vášnivým tanečníkem a DJ Richardem Berkou se v taneční vlně spojíme s tvořivou inteligencí těla a necháme skrze vědomý spontánní pohyb vyjádřit sebe tak, jak právě na úrovni těla, mysli a srdce jsme. A třeba se i odvážíme setkat se z tohoto místa ve svém tanci s druhými.

Pro Davida Zahradníka je úsměv pohlazením na těle a smích lékem pro duši. Rád se směje a ještě raději to přináší ostatním. Jóga smíchu ho provází už 5 let a rád se s ostatními podělí a přinese radost a dobrou náladu prostřednictvím jógy smíchu.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

22. – 28.7.2019, 6 dnů
Děti a dospělí, pojďte si s námi hrát
Nesměň u Českých Budějovic
21.7.2019, 9 hodin, 9:30 – 18:00
konstelace v Brně
Domeček, Antonína Procházky 5, Brno
3.8.2019, 6 hodin, 10:00 – 16:00
ROZSVIŤ SVOJI HVĚZDU – ARTETERAPIE S VÝKLADEM
Hostivař
21.9.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 4050 Kč
Lektor: PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka, Mgr. Květa Kadlecová, Richard Berka a David Zahradník
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská