Úterý
9
března
Úterý
15
června

Abeceda Buddhova učení s buddhistickou mniškou ctihodnou bhikkhunī Visuddhi (online výuka)

ctihodná bhikkhunī Visuddhi
Termíny: 9. 3., 23. 3., 6. 4., 20. 4., 4. 5., 18. 5., 1. 6., 15. 6. v 18:00 hod.

Kurz teorie buddhistické filozofie, meditace, rozvoje mysli a diskuse pod vedením plně ordinované buddhistické mnišky Ctihodné bhikkhunī Visuddhi. Kurz je vhodný pro ty, kteří se zajímají o vnitřní rozvoj, chtějí se naučit cvičit svou mysl a rozvíjet život prospěšným směrem. Výuka probíhá online.

Ctihodná bhikkhunī Visuddhi je česká buddhistická mniška theravādové tradice a učitelka Dhammy. Po ordinaci ctihodná bhikkhunī Visuddhi studovala a trénovala na Taiwanu a na Šrí Lance. Na Šrí Lance žila ve své bhikkhunī komunitě a také praktikovala po více než desetiletí jako studentka a později asistující učitelka ctihodného Bhante Pemasiriho, který je jedním z nejváženějších a nejzkušenějších tradičních meditačních učitelů na Šrí Lance. Založila v Prostějově ārāmu Karuṇā Sevena, první ženský buddhistický klášter v ČR. Její přístup ke studentům je individuální, trpělivý a soucitný.
Výuka je věnována jako dar (dhammadāna) za dobrovolný příspěvek podle Vašich možností. Výtěžek slouží ke krytí nákladů a životních potřeb mnišky ctihodné bhikkhunī Visuddhi.

Přihlašovat se můžete na mail spolku Karuṇā Sevena: karuna.sevena.cz@gmail.com.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení