Středa
28
dubna

Síla předků (online večer)

Ivo Musil, šaman
Všichni naši předkové si moc přejí, aby náš život byl naplněný a dobrý, protože my jsme jejich pokračováním, náš život je pokračováním jejich životů. A teď si představte tu obrovskou pyramidu našich předků, táhnoucí se až do pradávných dob, kteří všichni touží po tom, abychom ve svých životech uspěli… Jak se na tuto sílu napojit? Jak ji používat?

Online seminář Síla předků je součástí cyklu Putování za Sílou, který nás učí, jak pracovat se Sílou, energií, jak sílu získávat, jak si ji udržet a jak ji používat, aby se neobracela proti nám, ale byla nám ku prospěchu, pomohla zkvalitnit naše životy a přinášela nám radost. Dalšími díly cyklu jsou Osobní síla, Síla záměru, Držení síly, Síla smrti, Síla strachu a Síla ega. Tato setkání budou probíhat v následujících měsících. Setkání je možné se účastnit jednotlivě.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají skontakt se svým silovým zvířetem..

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) i přes mikrofon.

Další informace a přihlášení na https://www.samani.cz/sila-predku-online-vecer/

Seminář vede šaman Ivo Musil.

Harmonogram: Online večer probíhá od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 600 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-predku-online-vecer/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 15 dnů
Cena: 450 Kč
Lektor: Ivo Musil, šaman
Místo konání:
ONLINE
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz