Čtvrtek
15
dubna

Životní vize (online večer)

Ivo Musil, šaman
„Dva nejdůležitější dny vašeho života jsou den, kdy jste se narodili, a den, kdy jste přišli na to proč.“
Mark Twain

Jedna z těch zásadních věcí, chceme-li mít šťastný život, je žít ho tak, abychom naplňovali svou životní vizi, smysl svého života. Na to ovšem potřebujeme svoji vizi znát. Ve všech tradičních kulturách procházejí proto lidé nějakým rituálem zaměřeným na hledání své životní vize, na rozpomenutí své duše na záměr, se kterým sem přišla. Na tomto setkání si povíme více o rituálu Vision Quest (původní Američané mají pro posvátný rituál hledání své vize název Vision Quest) z tradic severoamerických indiánů, kteří jej používají jak ke hledání životní vize, tak k nalezení vize pro určité období, v čase životních zlomů i pro správné rozhodnutí v obtížných životních situacích.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na vaše dotazy.

Další informace a přihlášení na https://www.samani.cz/zivotni-vize-online-vecer/

Seminář vede šaman Ivo Musil.

Harmonogram: Online večer probíhá od 18 do (cca) 20:00 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Cena: Cena za online večer je 250 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 100Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 350 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zivotni-vize-online-vecer/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 dny
Cena: 250 Kč
Lektor: Ivo Musil, šaman
Místo konání:
ONLINE
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz