Čtvrtek
9
května

Holotropní dýchání na Sklenářce

Jiřina Macháčková, Michael Riegler
Zveme kruh zájemců o holotropní dýchání do centra Sklenářka v Orlických horách. Holotropní dýchání je prožitková technika sebepoznání, vycházející z dávných šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Metoda je založena na pozornosti obrácené na dech, kdy za použití evokativní hudby dochází k navození zkušenosti rozšířeného stavu vědomí.

Absolvování semináře nabízí příležitost hlubšího poznání sebe sama, poznání dalších rozměrů lidské psyché, příležitost integrace životních zkušenosti a možnost uzdravování psyché skrze navázání kontaktu s vnitřními léčivými mechanismy. Semináře budou facilitovány lidmi s certifikací GTT (Grof Transpersonal Training) a lidmi ve výcviku facilitace. Důraz při seminářích je kladen na přípravu procesu, správnou podporu dýchajícího a plnou integraci prožitku.

Součástí semináře s jednoduchým dýcháním je přípravný kruh v pátek večer, dva procesy dýchání v sobotu – jedenkrát jako dýchající, jedenkrát jako sedící, následně prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti v sobotu v podvečer a v neděli dopoledne. Semináře s dvojitým dýcháním začínají ve čtvrtek večer a součástí jsou čtyři procesy dýchání – dvakrát jako dýchající, dvakrát jako sedící), prostor pro integraci arteterapeutickou formou a sdílením v průběhu semináře a zakončením závěrečným kruhem v neděli dopoledne.

Více zde: https://www.extaticke-zenstvi.cz/news/vikendove-seminare-holotropniho-dychani-na-sklenarce-2019-holotropic-breathwork-workshops-2019/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 18 dnů
Cena: 6000 Kč (vložné, strava, ubytování), 5 200 Kč při přihlášce do 10.4. 2019

Další termíny:

Lektor: Jiřina Macháčková, Michael Riegler
Místo konání:
Vila Sklenářka 458 Kostelec nad Orlicí
Sklenářka - centrum meditace a přírodního učení a prostor k celistvému, svobodnému a přirozenému životu v souladu s přírodou a přirozeností.
Pořadatel: Jiřina Macháčková

Kontakt: Jiřina Macháčková
Tel.: 774580484
Další způsob kontaktu: WhatsApp