Úterý
9
března

Beyond motherhood (konverzace v angličtině) - online

 
Beyond motherhood
As mothers, we share a common life duty, a duty to raise another generation of human beings. It is not an easy task. But, somewhere deep within our hearts we feel that motherhood isn’t just about raising new people, it also is an opportunity for us mothers to develop in all possible areas of our lives; physical, mental, emotional and spiritual. In ancient wise cultures, motherhood has always been considered a path to lasting joy and wisdom. It is the privilege of mothers to explore this area and become Mothers of Wisdom, the treasure of humanity. I am very happy to have the opportunity to explore this area along with you all in English language-so we can also grow in our abilities to speak a foreign language naturally. Thank you and looking forward to our regular coming together.
With love, Leila
Here, you will find fresh inspiration in English and also in Czech.
Za hranice mateřství
Jako matky sdílíme společnou povinnost, povinnost vychovat další generaci lidských bytostí. A to vůbec není lehký úkol. Přesto, kdesi hluboko v srdci cítíme, že mateřství není jenom o výchově nových lidí, ale, že jde také o příležitost vývoje ve všech oblastech našich životů; fyzické, mentální, emoční a duchovní. Starodávné kultury prozíravě považovaly mateřství za cestu k trvalé radosti a moudrosti. Je to privilegium matek prozkoumat tuto oblast a stát se Matkami Moudrosti, jež jsou pokladem celému lidstvu. Jsem velmi ráda, že mám příležitost prozkoumávat tuto oblast spolu s vámi v angličtině -abychom také rostly v našich schopnostech přirozeně rozmlouvat v cizím jazyce. Děkuji vám a těším se na naše pravidelné setkávání.
S láskou, Leila
Tady najdete čerstvou inspiraci v angličtině i češtině.

Představení lektorky:
Jmenuji se Leila Lee Herianová. Jako malá holka jsem si vždy přála přijít životu na kloub, porozumět mu a žít naplněně. Toto přání samozřejmě formovalo můj život a po letech divokostí a bouření, nadějného stoupání a bolestných, ale poučných pádů jsem se konečně ukotvila ve svém osobním životě i pracovním směřování. Životu stále přicházím na kloub (neb je to kloub nekonečný), ale už z jiného místa než za mlada. Z místa klidného usazení a pokory. Děkuji, že mohu svůj kousek pochopení sdílet tady v A centru spolu s vámi a v anglickém jazyce, který je mým nejmilovanějším. Toto spojení vzájemného sdílení našich zkušeností, strastí, radostí a angličtiny je mým splněným snem.
 
Lekce se koná po Skypu. Připojte se :)
Po zaplacení lekce dostanete údaje k připojení.
Údaje k platbě: číslo účtu: 2300088787/2010, variabilní symbol: 21030912.
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.
Potřebujete poradit? Kontaktujte recepci A centra.
Základní cena této online události je 180 Kč na osobu.
 
Přihlášení na akci: https://www.acentrum.eu/program/beyond-motherhood-konverzace-v-anglictine-online-2021-03-09-1400 .

Vybrané akce:

22.4.2021, 1 hodina, 17:00 – 18:30
Psychika po císařském řezu - online+záznam
A centrum o.s.
24. – 25.4.2021, 2 dny
Základní seminář Šamanská cesta
Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha 9 Vinoř
5.9.2021, 10 hodin, 10:00 – 20:00
TEST - Emoční fitness CZ - celodenní
Fittop Wellness Centrum
Datum není stanovené
UNIKÁTNÍ VIBRAČNÍ LADĚNÍ CHANTEN 12
Výstavní 169/20, Praha 11
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190