Středa
14
října

Jak plout změnou

Monika Awen Alabastrová
Jediné, co udržuje člověka ve skutečném životě, je změna. Změna je jedinou jistotou, na kterou se v životě můžeme spolehnout. A právě změny se často bojíme. Ano, nevíme, co nás čeká, nemůžeme to vědět. A přesto je tak nutná. Na společném setkání si budeme povídat o našich vlastních zkušenostech, namotivujeme se k uskutečnění změny, která nás čeká. Už víme, že je to nutné, stále ji ale odkládáme. Povíme si, co se stane, když změnu uděláme. Když se konečně rozhodneme. Uvolní se obrovský proud energie a opravdu se začnou v našem životě dít věci. Nasdílím vám svoje osobní zkušenosti.
Doba je taková, že nás do změn tlačí. Tlačí tak, že to prostě až bolí. Chceme se trápit? Chceme žít ve strachu a nekomfortně? Nebo si žít spokojený a radostný život? Pokud už teď víte, že chcete radost, ráda vás uvidím.
Co nás čeká?
Shrneme si, co se vlastně v současné době děje.
Povím vám o svých osobních zkušenostech se změnami - jak v osobním, tak pracovním životě, a co mně tyto změny přinesly.
Bude čas na vaše dotazy a podněty, čas na diskusi
Seznámím vás s možnostmi, jak si v životě poradit s problémy, které provází změny - především s našimi strachy a obavami. Existují základní techniky, které umožnují co nejrychlejší a nejeefektivnější proplutí změnou.
Je možné, že nás čeká ještě něco - to, co vyplyne z energie všech zúčastněných. Vždy se na takových setkáních objevují lidé s jedním ústředním tématem. A toto téma vyvolá určitou odezvu. Je to překvapení. Pro mě i pro vás. A proto je vždy na co se těšit. více najdete na webových stránkách

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 333,- Kč

Další termíny:

Lektor: Monika Awen Alabastrová
Místo konání:
Praha
Pořadatel:
"Jak plout změnou" je moje motto. Jsem průvodce lidí změnou. Proč děláme změnu, co nám přináší změna v životě, v osobní rovině či v práci, jak najít v životě tu svoji cestu, jak pracovat s emocemi... hromadně na seminářích či setkáních, individuálně na terapiích (převážně spojených s vodou…

Kontakt: Monika Awen Alabastrová
Tel.: 725725465