Sobota
27
listopadu
Neděle
28
listopadu

Kdo jsem aneb zlomit sílu přesvědčení

Lenka Daniševská, šamanka
Toltékové říkají, že po narození procházíme procesem ochočování. Přejímáme vzorce chování i přesvědčení o tom, jak svět funguje, jak se máme chovat, abychom byli přijímáni, i o tom, jací jsme my sami. Naši blízcí, kamarádi, škola, média… všichni nám vštěpují nějaká přesvědčení, nebo také mentální vzorce, stereotypy, programy. Jenže, jak potom v tom propletenci (často i protichůdných) přesvědčení najít své autentické já? Jak vypadá doopravdy naše já ve své plné síle?

Mnoho z našich přesvědčení – a převážně těch, která máme sami o sobě – nejsou pravdivá. Převzali jsme je od rodičů či jiných autorit, některá mohla vzniknout jako reakce na traumatickou událost. Přitom jsou uložena hluboko v našem nevědomí odkud řídí naše vnímání sebe samotných i celého okolního světa. Projevují se pak například prostřednictvím hlásku, který našeptává: Jsem neschopná/ý. Tohle nezvládnu. Tuhle práci miluju, ale neuživí mě. Pro svého ideálního partnera/partnerku nejsem dost dobrá/ý… Přitom ale hluboko v sobě vnímáme své pravé já i svůj potenciál a tento rozpor nám přináší velkou bolest, odcizení, ztrátu síly.

Proto na tomto semináři budeme hledat své autentické já. Nejdříve se naučíme nacházet svá mylná přesvědčení (jakkoli hluboko budou ukrytá) a zpracovávat je. Dále se podíváme, jak předcházet vzniku dalších přesvědčení – tedy, jak posílit důvěru sebe v sama a vyhnout se (byť i nechtěné a dobře míněné) manipulaci ze strany okolí. A na závěr se setkáme se svým pravým autentickým já, abychom poznali jeho sílu i potenciál a mohli se o ně opřít a projevit je i v každodenním životě.

Seminář je součástí volného cyklu „Žít svůj život“, který sestává ze dvou seminářů Kdo jsem aneb zlomit sílu přesvědčení a Síla celku aneb život v harmonii se Světem.

Lektor: Tento seminář vede Lenka Daniševská.

Úroveň: Mírné pokročilá – seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování a mají kontakt se svým silovým zvířetem. Šamanské cestování se můžete naučit na Základním semináři Šamanská cesta.

Harmonogram: Začátek je v sobotu v 10 hodin. Konec je v neděli ve večerních hodinách.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř. Na místě je možné po odhodě přespat na vlastní karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Na seminář si vezměte: karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, pohodlné oblečení, šátek přes oči, domácí obuv, psací potřeby a pokud si budete chtít při šamanských cestách bubnovat, svůj buben.

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/kdo-jsem-aneb-zlomit-silu-presvedceni/

Vybrané akce:

9.12.2021, 2 hodiny, 16:00 – 18:00
Koncept kontinua aneb Jak funguje samohlídání v praxi - online + záznam
A centrum o.s.
Datum není stanovené
UNIKÁTNÍ VIBRAČNÍ LADĚNÍ CHANTEN 12
Výstavní 169/20, Praha 11
Datum není stanovené
Obejmi svou vnitřní holku
Online připojení v celé ČR - v místě, kde zrovna jste
10.12.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
11.12.2021, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Konstelace zaměřené na finanční hojnost
Kostelec nad Orlicí
30.12.2021 – 2.1.2022, 3 dny
Transformační Silvestr
Your People
Cena: 2 400 Kč (při platbě aspoň 7 dní předem 2 200 Kč)
Lektor: Lenka Daniševská, šamanka
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz