Pondělí
28
června

Láska, partnerství a sexualita u severoamerických Indiánů

Ivo Musil, šaman
Chcete vědět, jak to udělat, aby váš partnerský vztah vydržel s 86% pravděpodobností až do smrti? Přijďte se inspirovat tradičním způsobem navázání partnerství u severoamerických Indiánů.

Na tomto setkání se naučíme některým podstatným věcem o vztazích mezi muži a ženami, které nám zůstávají v naší kultuře skryté, protože vnímáme svět jinak než přírodní národy. I my je ale můžeme velmi snadno použít, abychom porozuměli druhému pohlaví a mohli tak velice zlepšit naše partnerské vztahy současné či budoucí.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 5 550 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Tento jednodenní seminář je počítán jako “0,5 semináře”, takže namísto 1 dvoudenního semináře si můžete vybrat 2 jednodenní. Více o akci Šamanské léto zde: https://www.samani.cz/samanske-leto-2021/ . V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci “Šamanské léto” a uveďte další vaše vybrané semináře.

Úroveň: Základní – pro seminář nejsou potřeba žádné šamanské zkušenosti.

Harmonogram: Seminář probíhá v pondělí od 10 do 17 hodin.

Místo konání: Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha Vinoř.

Akce: Pokud přijdete na seminář se svým partnerem/partnerkou, platí pro vás dohromady zvýhodněná cena 2 400 Kč. Do zprávy v registraci napište, že přihlašujete dvě osoby a my vám pošleme údaje s nižší cenou.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv a psací potřeby .

Hygienická opatření: Seminář bude organizován v souladu s aktuálně platnými protiepidemiologickými opatřeními. O daných opatřeních vás budeme informovat v týdnu před seminářem.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu/

Další informace na webové stránce pořadatele https://www.samani.cz/laska-partnerstvi-a-sexualita-u-severoamerickych-indianu/ nebo na emailu jana@samani.cz, tel. 777648072.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 16 dnů
Cena: 1 500 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 1 300 Kč)
Lektor: Ivo Musil, šaman
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz