Pátek
21
srpna

Techniky HypnoPorodu® - jednodenní kurz Kurz, který vám objasní celou metodu HypnoPorodu®. Naučíte se pracovat s vlastní myslí, zklidnit myšlenky, ponořit se do svého vnitřního světa a v klidu a radosti následovat porodní proces. HypnoPorod® dokáže z obyčejného porodu udělat hluboký transformační proces, který se vám stane zdrojem nevyčerpatelné vnitřní síly po zbytek života.
  
Kurz je určený pro vícerodičky, které již mají zkušenost s porodem. V tomto kurzu se věnujeme pouze okrajově objasnění porodního procesu, praktikám v porodnici a podobným tématům, která jsou pro prvorodičky velmi důležitá.
Na kurz je vhodné (nikoliv nezbytné) přijít i s partnerem. HypnoPorod® pracuje s doprovodem k porodu jako nedílnou součástí podpory ženy u porodu.
Cena kurzu zahrnuje:

Kompletní materiály pro nácvik technik HypnoPorodu®
Drobné občerstvení
Možnost kdykoliv v tomto těhotenství si kurz zdarma zopakovat!

 
V případě, že cokoliv zapomenete, můžete si klidně některé lekce zdarma zopakovat v následujících bězích.

Lektorka Mgr. Adéla Lančová, Certifikovaná dula ČAD, Certifikované lektorka HypnoBirthing® Insitute.

„Ženy doprovázím k porodu již od roku 2010. Ženská síla, která u porodu vždy vyvstává, je pro mě ohromně inspirující a obohacující. K HypnoPorodu® mne přivedly mé klientky, které se pomocí této metody připravovaly a pak porodily tak neuvěřitelně jemně, citlivě a krásně, že jsem si řekla, že tahle metoda fakt stojí za to.
Věřím, že ženské tělo má svou schopnost porodit dítě. Zároveň v současném hlavně „mužském“ světě vnímám to, že mnoho z nás žen neumí přestat myslet. Neumíme vypnout hlavu, jsme zvyklé stejně jako muži řešit věci hlavou… jenže to u porodu nefunguje… a právě pro ženy, které jsou hodně v hlavě, je HypnoPorod® naprosto skvělým pomocníkem. Taková žena se pomocí HypnoPorodu® prostě naučí vypnout hlavu a nechat volný prostor svému tělu, které přesně ví, co má dělat.„

Cena: 2800 Kč/pár či žena
Přihlášky: adela@porodsdulou.cz
 
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/techniky-hypnoporodu-jednodenni-kurz-2020-08-21-1000 .

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 13 dnů
Cena: 5000 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190