Čtvrtek
25
dubna

Tance, zpěvy a příběhy z maorské tradice

Shafia Mariam Stevens
Tance a příběhy z maorské tradice se Shafií Stevens.
Jsme opravdu rádi, že se Shafia po několika letech vrátí do našeho tanečního kruhu. Shafiini předci pocházejí z jižního ostrova Nového Zélandu z kmene Maori (Aotearoa -Maorský název pro NZ). Po dětství a dospívání ve Velké Británii se vrátila do země svého narození, aby objevila své maorské kořeny. Z tohoto objevování vzešlo mnoho maorských tanců, z nichž některé jsou již v naší zemi známé,a některé jsme ještě nezažili. Domorodé moudré příběhy maorského lidu uctívají a respektují přirozený svět a wairua (tj. duch, který nás všechny spojuje s přírodou). Shafiino nadšení dokázalo již v minulosti v mnoha z nás vzbudit vášeň pro tyto tance.
Cítí se poctěna, že může znovu přijet a nabídnout tento program těm, kteří jsou s tanci inspirovanými maorskou tradicí obeznámeni, ale i nováčkům, kteří jsou touto tradicí přilákáni. Těší se na opětovnou návštěvu naší krásné země a sdílení prostoru s milovanými lidmi z české taneční komunity.
Aroha mai Aroha atu – dostáváme a dáváme lásku.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 18 hodin
Cena: 3950 Kč
Lektor: Shafia Mariam Stevens
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská