Čtvrtek
21
února

Trénink v tancích univerzálního míru - Spiritualita stvoření

Rev. Silke Alima Stoeckel, Ludmila Chrášťanská a Adam Borzič
S Rev. Alimou Stoeckel ze SRN, Ludmilou Chrášťanskou a Adamem Borzičem. Spojíme se se silami Stvoření - tokem života, který proudí od počátku a neustále se obnovuje. Náš individuální život je součástí tohoto neustále probíhajícího evolučního procesu.

Ponoříme se do Cyklů Stvoření a budeme zažívat a oslavovat tyto úžasné energie. Saadiho inspirované psaní v knihách Moudrost pouště a Meditace o genezi nás seminářem povedou. Jeho Tance o stvoření a cyklus stvoření od Ayeshy jsou výrazem této bezčasové moudrosti a hluboce vtělené spirituality stvoření.

Tance, meditace a tvořivá práce nám umožní silnější dotek s rytmem života a s prostorem v nás.

Možná se dotkneme hlubšího smyslu našich životů – individuálně i kolektivně coby lidský druh. Co chce být skrze nás prožíváno? Spojíme se s pokračujícím potenciálem nového počátku, z něhož nový život přináší úžasným způsobem nové možnosti.

Náš speciální host, teolog, básník a terapeut Adam Borzič, se s námi podělí o vhled do biblického pojetí stvoření na základě knihy Meditace o genezi, kterou překládal do češtiny. A představí také současnou podobu spirituality stvoření podle teologa a mystika Matthewa Foxe. Seminář nám umožní ponořit se do sil stvoření a nechat se překvapit tím, co nám přinesou. Kéž je to ve prospěch všech bytostí.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

25. – 28.4.2019, 3 dny
Tance, zpěvy a příběhy z maorské tradice
Nesměň u Českých Budějovic
27. – 28.4.2019, 2 dny
Kurz qigongu BRNO
Kounicova 685/20, Brno
28.4.2019, 5 hodin, 14:00 – 19:00
Rodinné konstelace a pohyby duše s Jankou Ľorkovou
Náměstí Kinských 601/3
3. – 5.5.2019, 2 dny
5 Rytmů: VLÁKNA PROPOJENÍ
"tělocvična pod Hradem"
9. – 12.5.2019, 3 dny
Holotropní dýchání na Sklenářce
Vila Sklenářka 458 Kostelec nad Orlicí
16. – 19.5.2019, 3 dny
Rituály tance, hudby a ohně 2019
Váňův statek
Cena: 3950 Kč
Lektor: Rev. Silke Alima Stoeckel, Ludmila Chrášťanská a Adam Borzič
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská