Středa
28
června

Dark light jam

Patrik Pelauch
hraje Patrik Pelauch

středa 28. června 20:00 – 22:00

Džemy tance a kontaktní improvizace v místnosti téměř zšeřelé s jediným nevyzpytatelným hudebníkem. Čas naplněný improvizovanou hudbou, která se vás dotýká, miluje vás, probouzí pohyb, oživuje a následuje vás. Hudbou, která je inspirací pro improvizovaný tanec, neočekávaná setkání, snění a naslouchání vleže.

Můžete zažít cokoli. Na džemy můžete přijít sami i s přáteli. Jste vítáni, hledáte-li něco nového. Dost prostoru a času pro sebe i příležitost se potkat se s ostatními, náhodně, přímo, zvědavě a bez očekávání. Méně slov a více pohybu, dotek a spousta času nechat v sobě věci proměňovat.

Patrik Pelauch

Dokáže číst v prostoru a čerpat z vás inspiraci. Překvapí vás, ať čekáte cokoli. Jeho hudba je prázdno a uvnitř něj všechny nálady tak, jak se postupně střídají a proměňují. Prostor naplněný plynutím, které vás vtahuje hned, jak jej zaslechnete. Ve chvíli, kdy vstoupíte, hudba vás obklopí, cítíte, jak myšlenky řídnou a napětí ve vás se uvolňuje. Všechno ve vás se stává citlivější a tělem volně proudí pocit, neviditelný tanec, který ve vás žije vlastním životem a přináší důvody k pohybu.

Cena 330 Kč

Vybrané akce:

2. – 3.2.2019, 2 dny
Biodanza pro ženy: Být ženou. Být sama sebou
Karlovka, Karlova 25, Praha 1
Datum není stanovené
Nábor do tanečního souboru
Praha
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 330 Kč
Lektor: Patrik Pelauch
Místo konání:
Druna
náhorní planina - tanec, hlas a meditace. Trojická 10, Praha 2
(kousek od Palackého náměstí pod Emauzy)
Pořadatel: Druna o.s.
Prostor pro kontaktní improvizaci, tanec, pohyb, meditaci...

Kontakt: Bára Vahalová
Tel.: 725 449 409