Sobota
22
června

TANEC V RYTMU SLUNOVRATU

Kateřina Erlebachová, Lenka Holubcová
Už naši předkové se radovali z léta, světla a slunce. Tyto ingredience byly pro ně symbolem radosti a naděje. Pojďme se společně k těmto kvalitám vyživujícím duši vrátit. Jak ? Obdarujme se tím, že strávíme společně jeden den v pohybu. Budeme se věnovat tanci různých tradic. Každý z nich má svou osobní symboliku a rytmus. Může být meditací stejně tak, jako zdrojem energie.
Vyzkoušíme si tanec řecký, z Kanárských ostrovů, tanec inspirovaný Sufi či indiánskou filosofií a další. Pokud vás napadá, že se necítíte být tanečníkem, vůbec to nevadí. Stačí chuť to zkusit. Těšíme se na vás.
Lektorky: Kateřina Erlebachová a Lenka Holubcová - terapeutky zaměřené na práci s tělem využívající prvky Biosyntézy.

Počet míst na semináři je omezen. Přihlášky jsou platné po obdržení potvrzení o přihlášení.

Kontakt: moznostimozna@seznam.cz, nebo tel. 723326388

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 4 dny
Cena: 2400 kč , (V ceně je zahrnuto CD s nahrávkami)
Lektor: Kateřina Erlebachová, Lenka Holubcová
Místo konání:
Slezská 21/920, DDM Praha 2
Pěšky z náměstí Míru - výstupem metra k Národnímu domu a dále pak ulicí Slezskou k budově č.p. 21 na levé straně ulice (cca 10 minut chůze)
MHD - vystoupíte na náměstí Míru (trasa linky A - zelená) a pokračujete jednu zastávku tramvají 10 nebo 16 na "Šumavskou". Z ostrůvku se dáte hned první odbočkou doleva do ulice Šumavské. Ujdete přesně jeden blok, přejdete přes přechod a na rohu Šumavské a Slezské uvidíte velkou žlutou budovu, která vypadá jako škola. Sídlí zde DDM, ale třeba také ZUŠ Ilji Hurníka nebo Akademie umění a kultury pro seniory. Tak se nenechte zmást ;)
Autem - parkovat se s trochou štěstí dá přímo v ulici Slezská a v částech přilehlých ulic o víkendu zdarma. V okolí je případně také několik parkovacích domů. Doporučujeme si podrobnosti k cestě autem zjistit předem. Souřadnice místa pro navigaci: 50.0763525N, 14.4434139E
Pořadatel: Kateřina Erlebachová

Kontakt: Kateřina Erlebachová