Pátek
2
října

Tantra, radost a vědomé bytí - transformační prožitkový jednodenní kurz

Tomáš Michal, Martina Magdalena Húsková, Michaela Adamová
Prožitkový kurz, který příjemně osvěží a rozhýbe Tvé tělo, otevře Tvé vášnivé srdce, nahlédne a ochutná z kuchařky Tvého života a jemně pohladí na duši.
https://www.umenivedomehobyti.cz/tantra/

Propojení tantrických (bezdotykových a oblečených) technik pro plnější a živější prožívání přítomného okamžiku s technikami z kurzů KvanTry, které Tě naučí, jak si správně přát a tvořit svou vytouženou realitu.

Začni si užívat hojnost a plynutí životem plnými doušky, tak jako my! Společně přilákáme více radosti, smyslnosti a potěšení do Tvého života.

Tanec polarit Tě pozve do rozpohybování a vyladění mužského a ženského principu v nás a to s úsměvem na tváři i v srdci.

Kundalini meditace dle Osha na uvolnění a rozproudění potlačené či zablokované energie s transformací do větší živosti a blaženosti.

Jednou z meditačních technik bude např. Ho´oponopono – metoda odpuštění a nalezení vnitřního klidu a míru, dále se naplno spojíme s našimi emocemi a smysly.

Zažiješ kvantový i tantrický vědomý skok.

Brána k hojnosti, živosti a radosti se právě otevírá ! Pokud cítíš, že je čas se obdarovat a věnovat plnou a laskavou pozornost sobě, dovol si to a vydej se na tuto nádhernou cestu a objev na ní poklady, které jsou určené jen Tobě.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ
2. 10. 2020 10:00 – 21:00
registrace od 9:30

! ! ! Počet účastníků je omezen na 30 ! ! !

Centrum Světozor
Vojanova 1602/1, 615 00
Brno-Židenice

Cena: 1 170 Kč

Cena na místě: 1 470 Kč

LEKTOŘI

Martina Magdalena Húsková
Absolventka kurzů Moderní Kurandera, tantrických masáží a cesty přijetí vlastního stínu v rámci dark erosu u Honzy Komedy, aktuálně v ročním tantrickém výcviku pod záštitou Johna Hawkena, asistence a účast na ženských seminářích pod vedením Ma Diva Lavanya.

Michaela Adamová
Absolvoventka kurzů Moderní Kurandera a ročního výcviku v regresní terapii, které se nyní aktivně věnuje. V současné době je ve 2-letém výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita a v psychoterapeutickém výcviku v postmoderně. Aktuálně také provádí psychoterapeutické rozhovory (osobně i on-line).

Martina Magdalena a Michaela
Setkaly jsme se před několika lety na výcviku k probuzení ženské síly a již tehdy naše duše věděly, že spolu budou jednou tvořit. Jdeme společnou cestou k probuzení plného ženského potenciálu, ale zároveň máme každá i svou vlastní cestu, které se doplňují a vzájemně podporují.

Tomáš Michal – Vědomé bytí
Zakladatel a lektor kurzů KvanTry – Umění vědomého bytí

– mým darem je propojovat různá učení a tvořit techniky, které pomáhají lidem žít šťastný, svobodný a vědomý život… život v souladu s přáním jejich duše.

https://www.umenivedomehobyti.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 9 dnů
Cena: Cena v předprodeji 1170 Kč. Po zadání promo kódu "darek2020" sleva 200 Kč
Lektor: Tomáš Michal, Martina Magdalena Húsková, Michaela Adamová
Místo konání:
Centrum Světozor, Vojanova 1602/1, 615 00 Brno-Židenice
Centrum Světozor
Vojanova 1602/1, 615 00
Brno-Židenice
Pořadatel:

Moje jméno je Tomáš Michal, mým darem je propojovat různá učení a tvořit techniky, které pomáhají lidem žít šťastný, svobodný a vědomý život... život v souladu s přáním jejich duše. Kurzy, které pořádám, jsou intenzivní, prožitkové a způsobí ve Vašem životě trvalou změnu. Umění vědomého bytí je ve…

Kontakt: Tomáš Michal
Tel.: +420 777 053 177
Další způsob kontaktu: www.umenivedomehobyti.cz