Středa
27
března
Neděle
31
března

Probuzené mužství - trénink pro muže - modul I. - Sexuální mistrovství

Swami Anahata
V této části budeme prozkoumávat spojení se sexualitou, uzemnění, energii peněz a divokou nespoutanou erotickou část naší bytosti. Příroda dala nám mužům velmi mocnou sexuální energii. Mužský mozek bývá zaplavován hormony, které ho vybízí k pravidelnému sexuálnímu spojení a objevování pozice tzv. „alfa samec“.
Komu z nás ale bylo dáno opravdové vzdělání v umění erotiky? Naší nejživější energii není věnováno takřka žádné vzdělání. Tato nevědomost vyvolává v mužích pocity ztracenosti, zmatku a slabosti.
V průběhu tohoto modulu budeme používat tantrické a taoistické techniky dechu, pohybu a probouzení sexuální energie. Naučíme se jak ji vést vzhůru, abychom otevřeli energetický systém čaker a sílu kundaliní. Jakmile se kundaliní probudí a čakrami proudí živoucí energie, prožijete opravdovou sexuální extázi. Stanete se multiorgasmickým mužem, který si umí hrát s vrcholy a údolími při milování trvajícím hodiny.
Budeme se také věnovat technikám, které pomáhají řešit sexuální a zdravotní problémy, jako je předčasná ejakulace, poruchy erekce a závislost na pornografii. Společná moudrost tantry a taoismu nabízí každému muži bez ohledu na věk a předchozí sexuální a životní zkušenosti mocné transformativní zdroje.

Vybrané akce:

25. – 28.3.2021, 3 dny
Esence Bohyně - Odhalení bohyně
Dvůr Svatá Maří
Cena: 250€ (6500,- CZK) při složení zálohy do 31.1. 2019. 320€ (8320,- CZK)
Lektor: Swami Anahata
Místo konání:
Skalka 22 - centrum osobního rozvoje, Skalka u Doks
Centrum osobního rozvoje Skalka 22 leží v krásném Máchově kraji poblíž Máchova Jezera. Místo je obklopeno krásnou přírodou, kde si budete moci “dobít baterie”. Autem je to cca 1,5 h z Prahy. Z autobusového nádraží v Holešovicích jezdí spoj.