Středa
5
června

Čakry - vnitřní duha

Ananta
Čakry byly objeveny před tisíci lety v Indii. Čakra znamená „kolo“ a její funkcí je podporovat proudění životní energie člověka. Pokud tvé čakry budou fungovat dobře, tvá energie dobře proudí a tobě je dobře. Cítit se dobře není jen tvým vrozeným právem, ale i tvou vlastní přirozeností.
Jakýkoli stres,ať už fyzický, emocionální, mentální anebo duchovní, je v konečném důsledku nějaký druh zablokované energie. A tak jakýkoli stres je energetickým napětím a může být uvolněn.

V tomto procesu budeme používat mapu sedmi čaker. Tato mapa neposkytuje jen zkušenosti a pochopení co se týče tvého fyzického zdraví, ale i psychologické pohody a duchovního či náboženského života. Práce s čakrami je jeden z nejvíce holistických přístupů k lidské přirozenosti. Každá čakra je jiným vyjádtením tvé životní energie. Čakry jsou energetickým odrazem tvých životních situací a zkušeností. V podstatě čakry vytvářejí tvůj život. Čakra s přirozeně proudící energií se bude ukazovat jako příjemné zkušenosti, jako něco, co se ti líbí a čeho si vážáš. Napětí v čakrách se ukazují jako obtíže, problémy anebo výzvy v životě. Každá čakra má napojení na fyzické tělo a také na energetické tělo. Všechna energetická těla společně vytvářejí pole, kterému říkáme „aura.“
Tento kurz ti poskytne prostor k objevování tvých čaker, k prožitku energetické reality. Nejsme jen fyzickým tělem, nejsme jen schopni myslet a cítit, jsme velmi komplexní možností, které se říká člověk. Uvnitř nás spočívá veliký neobjevený potenciál a čakry jsou vnitřními branami k tomuto potenciálu - můžeme si jej zvědomit a aktivovat jeho skryté kvality. Čakry mohou dodávat vnitřní podporu a často otevírají talenty a možnosti, které by sis ani o sobě nepředstavil. Nejstí tím, kým myslíš, že jsi, jsi daleko více než to.

Nalezni, kde můžeš růst a rozšiřovat se a kde můžeš nacházet výživu a odpočinek. Zažij, že vše co potřebuješ, je tam v tvém nitru.

Tady jsou určitá klíčová slova o čakrách a odpovídající stav vědomí - pro tvou inspiraci. Prožiutek své energetické reality člověku dodá více jasnosti a novou vizi do života, jak vnitřního, tak vnějšího.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 11 dnů
Cena: 6500 Kč
Lektor: Ananta
Místo konání:
Meditační centrum Osho ShangriLa
ShangriLa je centrum pro vzdělávání, růst a rozvoj člověka. Naše centrum se nachází 100 km západně od Prahy, přiblížně na půl cesty mezi Plzní a Karlovými Vary, blíže mezi Žluticemi a Toužimí.
Lažany 49, 364 52 Žlutice
Pořadatel: Osho Shangri La

Kontakt: ShangriLa
Tel.: 353 395 310
Osho  meditace