Neděle
25
září

Přepis limbického otisku (online) podle Eleny Tonetti

Tomáš Morcinek
Chcete se cítit naplněně a šťastně?
Chcete se cítit milovaní a zažívat důvěru v život?

Přesně takto se lidé cítí na konci vedené imaginace Přepis limbického otisku, ve které se znovu narodili. Tyto pocity jsou záměrem a cílem této techniky, protože právě ony léčí.

A k čemu je to dobré, kromě toho, že to je samozřejmě velmi příjemné? Jednou na cestách, bylo to myslím někde v Německu, kde jsem přespával u známých, jsem v jejich koupelně na stěně objevil cedulku s nápisem „Chceš být šťastný? Tak buď!“ Hluboká pravda. A tak jednoduchá. A jak často na ní zapomínáme. K pocitu štěstí a optimismu je třeba se na nějaké úrovni rozhodnout. Nepřijde shůry jen tak od sebe.

Jenže rozhodnutí někdy nestačí nebo funguje krátce a jsme zpátky v původních pocitech nenaplněnosti a nemilovanosti. Protože náš nervový systém se naučil určitým pocitům v dětství (to je ten limbický otisk) a ty pocity štěstí a radosti prostě neumí nebo je nemá dost zafixované. A tak se tyto pozitivní pocity potřebujeme naučit. Jako jsme se učili chodit, běhat nebo jezdit na kole,

A Přepis limbického otisku je právě velmi efektivní způsob, jak náš systém takovým pocitům naučit. Někomu stačí jedno odpoledne. Někdo potřebuje těch přepisů několik. Ale funguje to. Pokud se samozřejmě současně i rozhodneme „být šťastný, být šťastná“.
Samotný přepis je dlouhá vedená imaginace, kdy využijeme to, že naše tělo a nervový systém na živou představu reaguje stejně, jako by to byla fyzická realita.

A že Vám třeba imaginace nejdou a nemáte žádné obrazy před očima? Není potřeba, aby imaginace byla vizuální. Může být jen pocitová. Funguje to stejně dobře. To říkám z vlastní zkušenosti, protože sám mám imaginace spíše pocitové.

A protože to bude online, nemusíte nikam cestovat. Budete jen p
otřebovat udělat si čas, mít klidné místo, kde nebudete rušeni, a mít připojení k internetu.
Kurz povedu osobně (Tomáš Morcinek) a této technice jsem se učil ve výcviku pro facilitátory u Eleny Tonetti.

A cena za celkových 5 hodin kurzu? Kromě 4 h uvedených zde v události je ještě 1 h sdílení druhý den. Běžně by to stálo i přes 1000 Kč. Ale chci, aby tato možnost byla dostupná co nejvíce lidem. A tak cena je pouze 680 Kč s možností dalšího snížení, pokud si koupíte najednou více opakování kurzu.

Dobrovolné sdílení je tentýž den od 19:00 do 20:00.

Víc si můžete přečíst na webu, kde se můžete i přihlásit: https://www.vycviky.cz/kurz-body-psychoterapie-telo/osobni-rozvoj/prepis-limbickeho-otisku

Kontakty a informace
Organizační asistentka kurzu:
Pavla Studená, tel.: 603 288 718, e-mail: kurzy@vycviky.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 46 dnů
Cena: 680
Lektor: Tomáš Morcinek
Místo konání:
online
s využitím aplikace Zoom, která je zdarma, návod na jednoduchou instalaci obdržíte
Pořadatel:
Kurzy z oblasti psychoterapie, především body-psychoterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), včetně psychoterapeutického výcviku, určené nejen pomáhajícím profesím, ale všem zájemcům o osobní seberozvoj.

Kurzy podle Eleny Tonetti, jako Přepis limbického otisku (online) nebo Zrození do bytí.


Kontakt: Pavla Studená
Tel.: 603 288 718
Další způsob kontaktu: https://www.vycviky.cz/