Pondělí
10
července

Koupel v léčivých vibracích

Irena Šorfová a Tecciztemok (Mexiko)
jemná kundalini jóga, meditace, relaxace s gongem

pondělí 10. července 19:00 – 21:00

Vzácným hostem večera je Tecciztemok (Temok), muž velkého srdce a kamarád z Mexika rodu Aztéků- Chichiméků. Jemná energetická kundaliní jóga, léčivé mantry, gong a hlavně krásné písně a silné léčivé vibrace Temokova zpěvu a bubnu v energii radosti ze společného setkání a sdílení.

Gong. Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které jsou pak v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí

S sebou: pohodlné oblečení, vodu, případně meditační polštářek a lehkou deku na relaxaci. Podložek je ve studiu omezený počet, tak máte-li možnost, vezměte si raději svou.

Tecciztemok (Mexiko)

“Temok” je tanečník posvátného aztéckého tance, šaman a umělec z mexického rodu Aztéků – Chichimeků, který přispívá k zachování a rozvoji aztécké duchovní tradice. Jeho umělecká tvorba se prolíná se šamanským nazíráním světa. Jeho díla nesou odkaz předků. Vypráví o posvátných elementech, o vztahu člověka a přírody, živých bytostí a kosmu. Zpěvem prastarých duchovních písní nás dokáže zanést až tam, kde sídlí živoucí síly našeho srdce. Tancem, uměním a tradiční hudbou tak podporuje vzestup duchovního vědomí a respektu k veškerému životu na naší posvátné planetě.

Irena Shanti Šorfová

Irena je lektorkou kundaliní jógy neboli jógy vědomí, hatha jógy, hormonální jógové terapie a jógy smíchu. Své znalosti prohlubuje studiem terapeutické užití zvukových vibrací, Kundalini jógy a meditací. Je certifikovaný Gong Master. Pracuje s gongy naladěnými na Květ života a frekvenci Quetzalqoatla. K učení přistupuje s pokorou a radostí sdílet tuto léčivou technologii, která může být velkou oporou na naší cestě a napomoci nám býti sami sebou a žít život naplno.

Cena 300 Kč.

Vzhledem k velkému zájmu je potřeba rezervovat si místo předem.

Vybrané akce:

16.3.2019, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - s vůní jara
A centrum
5. – 7.4.2019, 2 dny
MUŽSKÁ SÍLA - Masculine Power
Meditační centrum Lažánky
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
25. – 28.4.2019, 3 dny
I. STUPEŇ Mohendžodáro - Tantra jóga pro ženy, základní kurz 25.-28.4.2019
Meditační centrum Lažánky
Cena: 300 Kč.
Lektor: Irena Šorfová a Tecciztemok (Mexiko)
Místo konání:
Druna
náhorní planina - tanec, hlas a meditace. Trojická 10, Praha 2
(kousek od Palackého náměstí pod Emauzy)
Pořadatel: Druna o.s.
Prostor pro kontaktní improvizaci, tanec, pohyb, meditaci...

Kontakt: Bára Vahalová
Tel.: 725 449 409