Neděle
11
června

Léčivá moc krystalů

Xolotl Martinez (Mexiko)
neděle 11. června 2017

Seminář krystaloterapie s aztéckým šamanem Xolotlem, během něhož se naučíme, jak komunikovat s říší minerálů. Jak připravit a použít krystaly/minerály pro léčení sebe i osob nám blízkých. Budeme se věnovat našemu vlastnímu krystalickému tělu a vyrovnávání jeho energií. Dozvíme se, jak se krystaly chovají v souvislosti s energetickými centry, a co ukotvují.

Dle aztéckého kalendáře je tento den ve znamení píšťaly z rákosu. Je to velmi dobrý den pro komunikaci s hvězdným vědomím. K probuzení hluboké inteligence. K zachycení informací z vyššího vědomí duchovní hierarchie světa. Klíčové slovo pro tento den je Pochopení – s jasností se umístit do světa existence, rozpoznat naši lidskou stránku a božskou velikost.

„V říši minerálů máme božskou dokonalost ukrytou v geometrii krystalu, a zářící krása Posvátného je zachycena v barvě drahokamu. Přiblížit se říši minerálů znamená cítit a přijmout nejvyšší stupeň evoluce světa krystalů a blízkost světelných těl a jejich záře.”

Xolotl Martinez (Mexiko)

Je aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky.

Xolotl se narodil v roce 1953 na místě zvaném Xochimilco – Místo květin. Díky tomu, že byli jeho předkové oddaní své kultuře a tradici, pronikl do tajných učení a bohaté kosmovize, která sahá až k počátkům věku Pátého Slunce a spojuje jeho předky s linií dávného národa Teochichimeců. Učil se různým druhům přírodní léčby, krystaloterapii, józe, taichi a pracoval s technikami přežití ve volné přírodě.

Ve své komunitě je Xolotl známý jako člověk, který chrání a stará se o kulturní dědictví svých předků, praktikuje a vyučuje ceremoniální aztécké tradice a propojuje je s různými domorodými rituálními praktikami, které obklopují jeho život v Mexiku i mimo něj. Ve svém aktivním životě se podílí na setkávání a propojování znalostí moudrých stařešinů a zasvěcování mladé generace do starodávných tradic a kultury. Na podzim roku 2015 byl hlavním organizátorem celesvětového “10. setkání moudrých babiček a dědečků planety”, které se konalo v Mexiku ve dnech podzimní rovnodennosti.

Xolotl také poskytuje individuální léčivou terapii.

Seminář je intenzivní (neděle 10 – 18h).

Cena je 1 300 Kč. Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu 500 Kč.

Vybrané akce:

16.3.2019, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - s vůní jara
A centrum
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena:
Lektor: Xolotl Martinez (Mexiko)
Místo konání:
Druna
náhorní planina - tanec, hlas a meditace. Trojická 10, Praha 2
(kousek od Palackého náměstí pod Emauzy)
Pořadatel: Druna o.s.
Prostor pro kontaktní improvizaci, tanec, pohyb, meditaci...

Kontakt: Bára Vahalová
Tel.: 725 449 409