Sobota
28
října

Kurz Access Bars Potštejn

Zuzana Štěpánková, BF
KURZ ACCESS BARS® POTŠTEJN
SOBOTA 28. října 2017
10:00 - 18:00 hod.

Místo: U Štěpánků, Českých bratří 231, 517 43 POTŠTEJN
Lektor: Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator

Kurzovné: 5 900,- Kč

ACCESS CONSCIOUSNESS® - "Přístup k vědomí", jehož zakladatelem je Gary Douglas a nejbližším spolupracovníkem Dr. Dain Heer je světové hnutí, vytvářené každým, kdo se k němu přidá. Počet zemí, ve kterých je "Access" zastoupen v celosvětovém měřítku v posledních dvou letech rapidně vzrostl ze 40 na 173 a každý jednotlivý facilitátor nebo terapeut je jeho součástí. Hlavním cílem Access je vytvořit svět vědomí a jednoty, kde všechno existuje a nic není odsuzováno. Co kdybychom mohli vyléčit ty oblasti našeho života, které pro nás nefungují tak, že fungovat začnou a přinesli více radosti, výběru a vědomí tělesné schránce, životu a a životnímu stylu? Jak se naučit žít život bez stresu a těžkostí?

ACCESS BARS® je prvním certifikovaným kurzem v Access Consciousness® a mnozí z Vás, kteří jste se už buďto s terapií Access Bars® nebo s kurzem, kde se lze lehce a snadno Bars® naučit setkali víte, či tušíte, že tímto kurzem to teprve začíná a otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.

Co je to Access Bars?
Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je "uvězněn" v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat - prostor BÝT SÁM SEBOU. ACCESS BARS® se dá volně přeložit jako - vkroč do překážek a ty se následně odstraní. Přejete si vytvořit štastný a spokojený život, který si zasloužíte? Access Bars® je technika, která to umožní. Běžné sezení trvá hodinu a půl a většinou se provádí vleže. Body reprezentují různé oblasti našeho života např. Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení - Uzdravování, Kreativita, Radost, Vztah k sobě, Mír a Klid, Manifestace... Klienti, kteří tuto techniku podstoupili, zjistili, že se jim změnil život k lepšímu v oblastech, o kterých si mysleli, že jsou neměnné, včetně chronických potíží jakéhokoliv druhu.

"CELÝ SVŮJ ŽIVOT PROCHÁZÍM S LEHKOSTÍ & RADOSTÍ & NÁDHEROU"

Jak probíhá kurz Access Bars® ?

Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší?
Manuál UK + poznámky v češtině + 2 obrázkové mapy s kombinacemi bodů
Shlédnutím instruktážního videa si pozveme ke kurzu zakladatele Access Consciousness Garyho Douglase a jeho kolegu Dr. Daina Heera. 2 plné Access Bars® terapie obdržíte a dvě poskytnete pod vedením lektora. Lehké občerstvení v ceně kurzu.
Pokud jste terapeut Access Bars a hlásíte se na další kurz, platíte 50 % - 2 950,- Kč, děti v doprovodu účastníků kurzu vstup zdarma, mládež 16 - 17 let 2950,- Kč.
Platí globální ceny stanovené společností AccessConsciousness®
http://www.accessconsciousness.com/en/about/faqs/international-pricing-policy/

Po třech absolvovaných kurzech, každý s jiným lektorem je možné požádat o licenci školitele kurzu Access Bars®!

Co vím o Access Bars®?
Vždy, když jsem tím, kdo Access Bars® terapii přijímá, dostávám se do prostoru relaxace, lehkosti a světla, a když terapii dávám, cítím energii v konečcích prstů, kolem mě, jsem v jednotě se vším, co je a jsem teď a tady. Ať tak či onak, je to vždy velmi uspokojující zážitek.
Když se těchto 32 bodů na hlavě spouští lehkým dotykem terapeuta, prostor kolem místa, kde se toto děje dostane spoustu energie, ze které má užitek i okolí, zvláště děti, které mají více otevřené vědomí a také naši zvířecí domácí mazlíčci toto vědí a s radostí přijímají kouzlo Bars®, když se toto děje v jejich blízkosti. 
Je tu spousta legrace, popovídání a novinky z "Access" a pro všechny zúčastněné jsou to chvíle, kdy se moc nic neřeší, ono se je. Při setkání se podává lehké občerstvení, káva, čaj, voda, sladké i slané, ovoce. Při terapii dochází k uvolňování zablokované energie a poté je třeba doplnit cukr, sůl a hodně pít. Doporučováno je pohodlné oblečení a domácí obuv nebo teplé ponožky pro pocit uvolněnosti.
Co když tohle je pozvání i pro vás a uvolnění vašich Bars®?
Jéééé, moje Bars® potřebují spustit prosím! Tato vize je velice barevná, vidím v ní, že každý na světě ví, kde jsou jeho body na hlavě, které umožňují uvolnění a dokáže pomoci sobě a ostatním.
Co ještě můžeme vytvořit? Co když můžeme spolu vytvořit jeden speciální Access Bars® kurz, na kterém se i ty naučíš Bars®?
Co jestě je možné?
Registrovat na tento kurz se lze přímo na webové stránce Access Consciousness®:
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/core-classes/bars/access-bars-class-ec12c330/
nebo pište na e-mail: zuzana.stepankova@googlemail.com a mohu Vás registrovat já.
K Vaší registraci a pro vydání certifikátu prosím doplnit:
Titul, jméno a příjmení:
Bydliště:
Telefonní číslo:
E-mail:

Zuzana Štěpánková, Access Consciousness® Bars Facilitator

Českých bratří 231, Potštejn 51743,CZ
Mobile: CZ +42(0) 608327697 - UK: 44(0)7955 184306
zuzana.stepankova@googlemail.com
http://accesszuzanagaia.simpl.com
http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Vybrané akce:

27.10.2021, 5 hodin, 15:00 – 20:00
MENTÁLNI SVOBODA
Golden ROSE
1.1. – 20.11.2022, 10 měsíců 18 dnů
Výcvik Systemické konstelace
Humpolec
21.10.2021, 3 hodiny, 17:30 – 20:30
Konstelace s Katkou Zachovou v Hradci Králové
Klid na Křižovatce, Resslova 600, Hradec Králové
22.10.2021, 1 hodina, 17:00 – 18:00
Setkání s biotronikou
Sál JZ
22.10.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
23.10.2021, 8 hodin, 9:00 – 17:00
VÝUKA JÓGOVÝCH POZIC od A do Z
Králův Dvůr - Beroun
23.10.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Životní konstelace v Jičíně
Lázně Hilarion
Cena: 5 900,- Kč
Lektor: Zuzana Štěpánková, BF
Místo konání:
ZUZANA ŠTĚPÁNKOVÁ POTŠTEJN - masáže - terapie - vzdělávání
U Štěpánků
Českých bratří 231
517 43 POTŠTEJN
Pořadatel:
Access Consciousness® Bars Facilitator

Kontakt: Zuzana Štěpánková
Tel.: 608327697
Další způsob kontaktu: Facebook: Access Zuzana Gaia CZ